Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Gáza melyik országhoz tartozik?

Gáza melyik országhoz tartozik?

Figyelt kérdés
2023. okt. 20. 02:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
10%
10: Palesztina egy ország / állam, amit a világ többsége elismer. Azt szerintem még Izrael sem gondolja, hogy Gáza Izraelben lenne. Tehát csakis Palesztinában lehet.
2023. okt. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
64%

#10: „Palesztina pedig az Izrael nevű ország területén van.”


Ez Gázára pont nem igaz. Amikor Oslo-ban a béketárgyalásokon Egyiptom lemondott a Gázai Övezetről, akkor nyílván nem Izrael javára...

2023. okt. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Hú, elég ellentmondásos válaszok születtek. Akkor most egyik vagy másik ország, vagy nem is ország része? De akkor kérdezem másként, kinek fizetnek adót? Ki tartja fenn a rendet? Ki működteti a kórházakat? Sőt jól tudom, hogy még egyetem is van ott? Vagy ez utóbbit rosszul tudom?
2023. okt. 20. 15:33
 14/15 anonim ***** válasza:

13: De akkor kérdezem másként, kinek fizetnek adót? Ki tartja fenn a rendet? Ki működteti a kórházakat?


A palesztin államnak adóznak, azon belül a HAMASZ-nak.

2023. okt. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
1947-ben az ENSZ felajánlotta, hogy alakítsanak államot, nem akartak!! Ezért nincs Palesztina!!
2023. okt. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!