Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Van olyan, aki egyszerre...

Van olyan, aki egyszerre Oroszország és Izrael mellett áll?

Figyelt kérdés

Én a történelmi igazság mellett állok.


A palesztin egy kitalált nemzet, amit igazából senki sem vesz komolyan.

Az ukrán is egy kitalált nemzet, amit igazából senki sem vesz komolyan.


A palesztinok ártatlan civileket öltek meg, erre volt válasz az izraeli reakció.

Az ukránok ártatlan civileket öltek meg + szembementek a demokratikus elvekkel. Erre volt válasz az orosz reakció.



2023. okt. 21. 01:41
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
65%

[link]


A politikai koordinátarendszer megmutatja nagyjából, hogy ki hova sorolódik.

Faterom pl. Oroszország és Izrael mellett áll,ő egyben nagy Fidesz fan is,akik ugye szintén ezen az állásponton vannak.


A magam részéről Izraellel kapcsolatban egyet is értek vele, viszont én Izrael és Ukrajna pártján állok. Úgy gondolom Oroszország az agresszor,aki megtámadta Ukrajnát, illetve a Hamasz a másik,aki terrortámadást hajtott végre Izrael ellen. Illetve mivel liberális vagyok, a nyugati,szabad, liberális demokráciákra a legnagyobb fenyegetést az egyik részről az iszlám terrorizmus jelenti, a másik részről meg az ilyen putyini autoritarianizmus, remélem mindkettőtől megmenekül Európa.

2023. okt. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
82%
10:05 Ugyan az vagyok mint Te! 🤝
2023. okt. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
26%
Orbán
2023. okt. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
17%
Hajrá Orbán
2023. okt. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
AMI! Orbán nem személy, csak egy gerinctelen féreg.
2023. okt. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Antal Ica énekesnő Palesztinát támogatja.
2023. okt. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

11es

Ez hulyeseg

En bal also sarokban lennek megis ukrajna es izrael mellett allok ugyhogy baloldali es liberalis vagyok

2023. okt. 24. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

#17


Magyarországon amit "baloldalnak" neveznek az definíció szerint valójában jobboldal.

2023. okt. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

En nem a partokat vettem figyelembe hanem a baloldali ideologiat es azalapjan tartom magam baloldalinak. Pl tarsadalmi egyenlotlensegek csokkentese ujraelosztas novelese gazdasag nagyobb szabalyozasa multika gazdagok adoztatasa allami alrendszerek fejlesztese

Egyebkent mikor az mszp szdsz volt akkor valoban jobboldali politikat csinaltak foleg az szdsz miatt. Azota vannak uj partok a baloldalon amik szerintem megfelelnek a baloldalisagnak szoval az ellenzek nagy resze baloldali.

2023. okt. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

#19


Magyarországon az egyedüli baloldali párt a Thürmer Munkáspártja és a Schiffer LMP-je volt. Illetve kizárólag gazdasági kérdésekben még talán a Mi Hazánk.

De ezeket kivéve melyik másik párt lenne baloldali?

2023. okt. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!