Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A jövő Európáját nem az...

A jövő Európáját nem az őshonos népek birtokolják majd, hanem egy kevert fajú, „fajta alatti” embertípus, amely a különböző rasszok kényszerített keveredésének az eredménye?

Figyelt kérdés
Willkommenskultúra, azaz a migránsokat korlátozás nélkül befogadó uniós álláspont következményeiről beszélek.
2023. okt. 22. 13:54
1 2 3 4
 21/37 hypno ***** válasza:
60%

#17


Azért a szemérmesen kalandozásoknak nevezett rablóhadjáratok eltartottak közel egy évszázadig és leginkább csak azért integrálódtunk, kiismertek minket és a végefelé jellemzően sz.rrá verték a seregeinket.


A mostani migrációs hullámot honnan számolod? Kb. 2015-től? Akkor nekik még van pár évük az integrálódásra, ha mi vagyunk a példa.

2023. okt. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
4%
#21 Ámulatba ejtő a cinizmusod. A 21. században minden adott hozzá, hogy minél gyorsabban integrálódni tudjanak, ha akarnának, de nem akarnak, ti meg még csak el sem várjátok tőlük...
2023. okt. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 hypno ***** válasza:
17%

#22


Már bocs, de nem én hoztam fel a mi integrálódásunkat és nem is tekintek rá úgy mint a magyarok nagyszerűségének bizonyítékára, hanem a #17 hozzászóló. (Ha az te vagy , akkor te.)


Amíg ment szekér és a csatáink nagyrészét megnyertük, addig jól elvoltunk a törzsszövetséggel és nemigen gondolkoztunk államalapításban. Ez csak akkor változott, amikor kiderült, hogy ha nem állunk be a kereszt mögé, akkor nincs jövőnk ezen a vidéken.


Visszafelé meg nem mehettünk, mert onnan meg kvázi menekültünk, mert még nálunk is volt harciasabb és erőszakosabb náció...csak most kipcsak testvérinknek hívjuk őket.


Az igazi cinizmus inkább az, amikor gyűlölködő közeget teremtünk és utána ártatlan arccal csodálkozunk, hogy mi ezzel a probléma. És exkatedra kijelentjük, hogy akik keletről vagy délről jönnek azok nem is akarnak integrálódni, és a politikai ellenlábasaink el sem várják tőlük.

2023. okt. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
3%

"És exkatedra kijelentjük, hogy akik keletről vagy délről jönnek azok nem is akarnak integrálódni..."


Mi kelti benned azt a benyomást, hogy integrálódni akarnak? Azon kívül, hogy ez a polkorrekt narratíva...

2023. okt. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudom, csak azt látom, hogy a magyar társadalom hisztérikusan ellenáll. Ha tized ennyi energiát fektetnének abba, hogy ők maguk jobbak legyenek és néha legalább magukba néznének, már egy jobb hely lehetne az ország.
2023. okt. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 hypno ***** válasza:
15%

#24


Az az élettapasztalat, hogy az emberek többsége csak azt akarja hogy hagyják békességben élni.


Aki családostól a nyakába veszi a világot - sokszor az életét is kockáztatva -, az nem hódítani jön.

2023. okt. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
36%

26#


Nem a mi problémánk.


Miért ne lehetne jogunk megvédeni az értékrendünket, életterünket?

2023. okt. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
30%
#27: Ezzel nem lenne baj, a probléma, hogy a nagy védelem közepette elveszítjük önmagunkat. Magyarország egy szerethető ország volt, kedves, jókedvű emberekkel. Ma meg csak a gyűlölködésről és ellenségeskedésről szól minden.
2023. okt. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
15%

28#


A migrációval veszítjük el önmagunkat.Elég csak körülnézed Párizsban, Marseilleben.

Mennyire """"""""""""európai"""""""""" városok.

2023. okt. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, én egy olyan lépcsőházban lakok, ahol lakik brazil, török, bolgár, albán, német, egyiptomi, magyar meg orosz is. Jelentem, tökéletesen megvagyunk.

Olyan munkahelyen dolgozok, ami egy amerikai cég, kínai vezérigazgatóval, a főnököm egyiptomi, de a közvetlen munkatársaim között van pakisztáni, orosz, libanoni meg német. És tök jól működik. Szeretek velük dolgozni és hatékonyak is vagyunk.


Engem ezek abszolút megtanítottak, hogy nem azt kell nézni, hogy ki honnan jött vagy mi a vallása. Mindenhol vannak értelmes és értékes emberek meg semmirekellőek is.

Azzal, hogy én ezt beláttam kapuk nyíltak ki előttem.

Azzal, hogy te ezt nem látod be, attól elzárod magadat egy csomó dologtól.

2023. okt. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!