Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A harmadik világbeli képzetlen...

A harmadik világbeli képzetlen embereknek miért vonzó célpont az USA?

Figyelt kérdés
Európát még megértem, mert ott van egy jól kiépített szociális háló, amiben úgyis elvannak, ha semmit nem dolgoznak vagy nagyon alacsony hozzáadott értékű munkákat, de az USA-ban nincs ilyen. Ott ha nincs valakinek jó szakmája, üzleti érzéke, akkor nem tud előrejutni. Az egészségügy, oktatás is megfizethetetlen, ha nincs valakinek jó állása.

2023. okt. 24. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hollywood, amerikai álom, stb.
2023. okt. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Annál ami otthon van sokkal jobb. Ha nem lenne az nem mennének oda, hidd el.
2023. okt. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Mert még így is jobban élnek, mint otthon.
2023. okt. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

1


Volt "szerencsém" látni Los Angelest nyáron. Aki itthon szóváteszi a drogosokat, az tekintse meg Los Angelest. TÖMEGESEN vannak jelen, mint a zombik, még a Walk of Fame-en is.

2023. okt. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4

Erről én is olvastam, meg arról is, hogy sokan azért váltak hajléktalanná például, mert cukorbetegek lettek és nem bírták fizetni a gyógyszerek mellett a lakhatásuk. Természetesen vannak pozitív oldalai is az USA-nak, de azért durva milyen nagy a kontraszt a filmek világához képest.

2023. okt. 24. 21:05
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
#4: Ja, Philadelphiáról láttam nagyon kemény felvételeket, nem is értem, a Walking Dead miért fizetett színészeknek, mennek pár kört kamerával és meg is van a felvétel.
2023. okt. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%

#5

#6


Én is nagyon meglepődtem, mert pont ott nem számítottam erre. Teljesen mást vártam. Na meg egy 4 csillagos étterem mellett törték fel az autónkat. Erre mondták a helyiek, hogy értéket ne hagyjunk benne, viszont ne zárjuk le, mert beverik az ablakát. Hagyjuk nyitva, és akkor csak belenéznek, ha nem találnak semmit, akkor odébbállnak a tolvajok.

Nem tudom, hogy ehhez mennyire van köze a bevándorlásuknak. De még az volt meglepő, hogy pl Kaliforniában rengeteg településen csak latinok laknak, és még ránk néztek ferde szemmel...

2023. okt. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!