Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért utálják sokan Henry...

Miért utálják sokan Henry Kissingert?

Figyelt kérdés

2023. okt. 27. 13:26
1 2 3
 21/27 Hussaro Hungaricus ***** válasza:
26%

Henry Kissinger milliók haláláért felelős. A világban számos konfliktust generált közvetve vagy közvetlenül ravasz, aljas diplomáciai trükkjeivel.

Nevéhez fűződik a modern úgynevezett amerikai típusú, bár pontosabban zsidó diplomácia, ami leginkább zsarolásból és hanyag, primitív viselkedésből áll - az ezt megelőző francia etiketthez képest mindenképp.


Nem akarom ellopni, így linkelem a cikk alatti Szajkó néven írt első, legkedveltebb hozzászólást és az ahhoz írt válaszokat, ami jó leírást, kiindulást ad Kissinger megítéléséhez (bár a rovásán sokkal több van): [link]

2023. dec. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

#21


Azért a zsidózást felejtsük már el, ez végtelenül gyerekes és komolytalan.

2023. dec. 2. 16:05
 23/27 anonim ***** válasza:
64%

#20: „...Pinochet puccsal jutott hatalomra, és több tízezer embert végeztetett ki. Egy tömeggyilkost próbálsz védeni.”


Én Kissingert védem, nem Pinochetet. De akkor ezek szerint te is belátod hogy a felelősség a bűnökért a juntát terheli, nem Kissingert. Amúgy meg nem tudom honnan vetted a "több tízezer" kivégzést, 3 ezer körül lehetett a halálos áldozatok száma, ez az akkoriban mindennapos afrikai vagy ázsiai puccsokhoz képest babazsúr volt...

2023. dec. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
17:32: egyedül Victor Jaráért megérdemelt volna mindent, amit most inkább ide sem írok.
2023. dec. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
71%

A kuruc infon a csökkent értelműeket amúgy sem zavarja a migráns muszlimok elleni retorika és a hamasz faxszopkodása közti ellentmondás.

Most éppen nagy muszlimimádat van.

Mondjuk következetesen még a zsidó maröszerszámokat is útálják meg bármit ami Izraelhez köthető.

És Mivel Kissinger ,hát utálni kell őt is.

Gondolom volt olyan félnótás,aki idejének egy részét azzal töltötte,hogy cseppet sem elfogult,kicsit sem elferdített szösszenetben közzé tegye csokorba foglalt szösszeneteit róla.

2023. dec. 4. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 Hussaro Hungaricus ***** válasza:
13%

A kuruc.info objektívebb, mint a legtöbb magyar média és hírforrás.

Nyilván van egy világszemlélet, ami által látják a dolgokat, mégis annak ellenére próbálják a világ eseményeit több oldalról bemutatni.

Nagyon sok esetben szemléznek az "ellenoldalról", teljesebb képet kínálva.

Két dolgot kiemelnék velük kapcsolatban, ami nekem szemet szúrt:


1. Nagyon kis költségvetésből, nagyon kis stábbal dolgoznak, főleg a népszerűségük arányához furcsa ez. Az oka pedig az üldözésük. Az igazság kimondása manapság nem kfizetődő. Rejteni kell a szervert, alig van cég, aki hirdetni mer a meghurcoltatásokkal szemben stb. Erre megy el az adományok nagy része - gondolom.

Tehát ennek fényében bravúr és süvegelendő, az álhatatos munka amit csinálnak a mindent lehengerlő politikai és média-fősodorral szemben.


2. Sajnos nem sok publicisztika van, de azok többsége komoly jelentőségű. Diplomamunkáknak is beillenének. Csonthegyi Szilárd író munkássága például olyan kérdéseket boncolgat, ami tabu, mégis logikusan, csak tényeket sorolva feltárja az igazságot az adott témáról. Mint amikor a Mátrixban a felébredést választod, ha elolvasod egy-egy (nem rövid) cikkét... Idézetek, hivatkozások, tényadatok tömkelege - ami ma üldözendő és lejáratandó.


Szóval ez a két dolog ami engem meggyőzőtt úgy, hogy erősen szkeptikusan álltam a kuruc.infóhoz. Eleinte azt hittem hörgő nácik kitalált butaságait lehet ott olvasni. Hamar rájöttem, éppe ellenkezőleg. Az egyetlen hírportál, ahol az igazságnak bármi töredéke eljuthat az olvasóhoz.

2023. dec. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

#26


Szerintem meg k*rva nevetséges, hogy mindenben is a zsidó szálat keresik. Ezt csak az olvassa, aki vevő az ilyesmire. Komoly ember nem fog nyíltan konteós náci ideológiájú médiát olvasgatni, hanem rendszeresen átnéz legalább három eltérő meggyőződésű médiát (pl. CNN, Fox News, London Times) és így a legtöbb világi történésről információja lesz, a véleményét meg majd összerakja magánank. Nem azért kell különböző médiákat olvasgatni, mert érdekel az elfogult véleményük, hanem mert vannak olyan dolgok, amikről csak az egyik számol be, meg van olyan, amiről csak a másik. Így ha mindet elolvasod, akkor kapsz teljes képet.

2023. dec. 4. 14:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!