Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogy lehet a hamasz melé állni?

Hogy lehet a hamasz melé állni?

Figyelt kérdés
Interneten olvastam hogy sokan kínálnak hamasz mellet miközben lehető legártatlanabb embereket gyilkoltak erőszakoltak gyalázztak kinoztak meg majd osztották meg közösségi médián és ünnepeltek rá én is láttam néhányat és szerintem inkább lőjenek le 100000 embert mint mint hogy olyan szintű embertelenségeket csináljanak egy emberrel is teljesen ártatlan azon a részen majdnem mindenki csak békében akar élni plusz amit béke fesztiválon csináltak

2023. okt. 28. 12:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

"Hogy lehet a hamasz melé állni?"

Egyszerűen. Kiveszed az agyad, eldobod, helyette elhiszed az újkomcsik palesztinokról szóló propagandáját, nem veszel tudomást a valóságról és melléjük állsz.

Látod, hogy nem nehéz mert ezt rengetegen művelik nyugaton is meg nálunk is.

Van benne gyakorlatuk, ezt csinálták a BLM-mel is.

2023. okt. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Most könnyű kivetíteni a gyűlöletüket. Ezek a keselyűk mindig megjelennek.
2023. okt. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Van aki azt mondja hogy ők helyükben ugyanazt tenném

És ha ha igaz akkor is ugyanúgy megérdemelném a lehető legsúlyosabb büntetést

2023. okt. 28. 12:45
 4/11 anonim ***** válasza:
27%

Ha senki nem harcol akkor ez a tendencia folytatódni fog. [link]

Szerinted hova vezet mindez 50 év múlva?gondold végig és írd meg,várom a válaszod.

2023. okt. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
1 bocs véletlenül nyomtam X-re
2023. okt. 28. 12:48
 6/11 A kérdező kommentje:

4 és ezért kell ártatlanokat kínozni ?

Te nem láttad videókat?

És szerinted mi lesz a következménye annak hogy terror jelenti a szabadság harcot az araboknak mondjuk 1 év múlva?

2023. okt. 28. 12:54
 7/11 anonim ***** válasza:
97%
Rengeteg antiszemita van a világon, most előjöttek.
2023. okt. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Rengeteg vannak európában is már most is volt néhány terror támadás úgy szintén ártatlan ellen
2023. okt. 28. 12:56
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy!
2023. okt. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%

A Hamász elhitette magáról, hogy ők nacionalisták. Ezért nem bántják a palesztin keresztényeket, hogy fent tartsák a látszatot. Ezért állnak melléjük még olyan jobboldaliak is, akik nem antiszemiták. A valóságban azonban, ha sikerülni elűzniük minden zsidót, és megkapnák az etno-államukat, azonnal a keresztény kisebbség ellen fordulnának, mert ők valójában nem nacionalisták, hanem radikális iszlamisták.

A baloldaliak meg azért a Hamász mellé az politikailag korrekt, és ha a józan ész meg a polkorrektség között kell választani, mindig az utóbbit fogják választani, hezitálás nélkül.

2023. okt. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!