KezdƑoldal » Politika » KĂŒlföldi politika » Izrael vs Palesztina đŸ‡źđŸ‡±âš”ïžđŸ‡”đŸ‡ž...

Izrael vs Palesztina đŸ‡źđŸ‡±âš”ïžđŸ‡”đŸ‡ž Ă©s OroszorszĂĄg vs Ukrajna đŸ‡·đŸ‡ș⚔đŸ‡ș🇩, melyik oldalon ĂĄllsz?

Figyelt kérdés

2023. nov. 1. 04:22
A kĂ©rdezƑ szavazĂĄst indĂ­tott:
InkĂĄbb OroszorszĂĄg Ă©s Izrael mellett ĂĄllok đŸ‡·đŸ‡șđŸ‡źđŸ‡±
InkĂĄbb OroszorszĂĄg Ă©s Palesztina mellett ĂĄllok đŸ‡·đŸ‡șđŸ‡”đŸ‡ž
InkĂĄbb Ukrajna Ă©s Izrael mellett ĂĄllok đŸ‡șđŸ‡ŠđŸ‡źđŸ‡±
InkĂĄbb Ukrajna Ă©s Palesztina mellett ĂĄllok đŸ‡șđŸ‡ŠđŸ‡”đŸ‡ž
EgyarĂĄnt utĂĄlom az oroszokat meg ukrĂĄnokat is viszont inkĂĄbb Izrael mellett ĂĄllok đŸ‡źđŸ‡±
EgyarĂĄnt utĂĄlom az oroszokat meg ukrĂĄnokat is viszont inkĂĄbb Palesztina mellett ĂĄllok đŸ‡”đŸ‡ž
EgyarĂĄnt utĂĄlom a zsidĂłkat meg arabokat is viszont inkĂĄbb OroszorszĂĄg mellett ĂĄllok đŸ‡·đŸ‡ș
EgyarĂĄnt utĂĄlom a zsidĂłkat meg arabokat is viszont inkĂĄbb Ukrajna mellett ĂĄllok đŸ‡ș🇩
63 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** vĂĄlasza:
91%
Ugy latszik hogy ahogy telnek a haboruk napjai, ugy csokken egyik masik kerdezo intelligenciaja.
2023. nov. 1. 05:23
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 2/21 anonim ***** vĂĄlasza:
89%
Pår fogyatékos azt hiszi ez valami szar meccs.
2023. nov. 1. 07:37
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 3/21 anonim ***** vĂĄlasza:
64%

07:37


A Spöttle.-re gondolsz?


“ Georg Spöttle: Én ebben a hĂĄborĂșban maximĂĄlisan OroszorszĂĄgot tĂĄmogatom”

2023. nov. 1. 07:59
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 4/21 anonim ***** vĂĄlasza:
17%
3! Mindenki, aki ilyen szurkolótåbor szerƱen åll hozzå!
2023. nov. 1. 08:16
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 5/21 anonim ***** vĂĄlasza:
62%
Egyiket sem utĂĄlom. Bizonyos szempontbĂłl mindegyiknek igaza van, Ă©rthetƑ, hogy harcolnak, bĂĄr szerintem jobb lenne a bĂ©kĂ©s rendezĂ©sre törekedni.
2023. nov. 1. 09:22
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 6/21 anonim ***** vĂĄlasza:
74%
5 szintĂșgy de csecsemƑk legyilkolasa bĂ©ke fesztivĂĄlon palesztinokal szimpatizĂĄlĂł fiatalok legyilkolasa erƑszakolĂĄsa kĂ­nzĂĄssal stb Ă©n nem tudtam tĂșl tenni magam rajta
2023. nov. 1. 09:30
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 7/21 anonim ***** vĂĄlasza:
39%
Tök jĂł hogy aki ellenzi Izrael nĂ©pirtĂĄsĂĄt az ellenĂŒk van Ă©s mind nĂĄci antiszemita.
2023. nov. 1. 13:07
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 8/21 anonim ***** vĂĄlasza:
65%

20 év alatt 6000 palesztint öltek meg az izraeliek ENSZ adatai szerint (nagyrészt valószínƱleg teroriståtåkat) palesztinok 3 óra alatt 1400 åldozata volt nagy részt civilek

Akkor ki akar népirtåst ?

melyik a raszistĂĄbb aki bĂ©ke fesztivĂĄlt tart vagy aki lemĂ©szĂĄrolja öket Ă©s ĂŒnepelnekra meg tĂŒzijatekoznak

2023. nov. 2. 09:05
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 9/21 anonim ***** vĂĄlasza:
És te elhiszed a palesztin propagandát utolsó
2023. nov. 2. 12:58
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 10/21 A kĂ©rdezƑ kommentje:

Egy egyszerƱ kĂ©rdƑívet tettem fel.

Nem kĂ©rtem senkitƑl sem a hitgyĂŒlis igehirdetĂ©st. Pont elĂ©g van belƑle a hetek.hu, atv, dzsihĂĄdfigyelƑ stb oldalakon is. Ott tomboljĂĄtok ki magatokat.

2023. nov. 2. 13:22
1 2 3

Tovåbbi kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!