Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Izrael Gáza után Ciszjordániát...

Izrael Gáza után Ciszjordániát is le fogja rohanni a hadseregével?

Figyelt kérdés

Egyelőre ugyanúgy bombázza és gyilkolja Izrael a civileket Ciszjordániában mint Gázában. Az ENSZ adatai szerint eddig 132 palesztint gyilkolt meg Ciszjordániában, 2100 sebesült és 1800 palesztint tartóztattak le. Erre mi a magyarázat? Gáza esetében a Hamaszt okolja Izrael, de Ciszjordániában nincs Hamasz.

Az Európai Unió megállapította hogy Izrael semmit nem tesz a palesztinokat gyilkoló zsidó telepesek ellen.


[link]



2023. nov. 2. 11:00
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

"Nukleáris és biológiai fegyvere csak Izraelnek van."


Nukleáris csak Izraelnek, de én egész biztos vagyok benne hogy van biológiai fegyvere Iránnak, Szaúd Arábiának és talán Egyiptomnak is. Szaddamnak is volt és használta is a kurdok ellen. Bár ne legyen igazam.

2023. nov. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

"Kérdező!

Ez nézd meg (ez most a izraeli szemszögéből)"


Ha ezeknek a zsidóknak lenne szívük és igazságérzetük, tudnák hogy a palesztinok 80 éve minden egyes nap ezt élik át, amit ők aznap néhány óráig.

2023. nov. 2. 15:12
 23/28 anonim ***** válasza:

#22

Forrás?

2023. nov. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Nézd meg mennyi a palesztin áldozatok száma minden évben.
2023. nov. 3. 01:16
 25/28 anonim ***** válasza:
5%

West bankban most a telepesek ölik a palesztinokat.


[link]


A zsidók sem különbek.

2023. nov. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
2023. nov. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
90%
PS: a haredim-et, és a telepeket hagyjuk. A 67-es határokon belüli Izraelről beszélek. Az, hogy a vallási fanatikus kalaposok és elborult telepesek mit csinálnak, nem érdekel. Mar rég levágtam volna cisz jordaniat Izraelről és elneveztem volna Judeanak.
2023. nov. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Gáz , mi? 50% oska


Cinkes.

2023. nov. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!