Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Izraelt támogatóknak mi a...

Izraelt támogatóknak mi a véleménye arról hogy Izrael többszáz palesztin gyereket gyilkol vagy sebesít meg naponta?

Figyelt kérdés

A konfliktus elején gyakran elhangzott hogy milyen embertelen a Hamasz mert zsidó csecsemőket fejezett le amiről kiderült hogy nem igaz, az viszont igaz hogy Izrael eddig 4 ezer palesztin gyermeket gyilkolt meg. Ebből 600 három éven aluli.


Az ENSZ főtitkár elítélte Izraelt és úgy fogalmazott hogy Gáza a gyermekek temetőjévé válik. Továbbá azt mondta az ENSZ székházában tartott tájékoztatóján hogy az izraeli szárazföldi hadműveletek és bombázások civileket, kórházakat, menekülttáborokat, mecseteket, templomokat és ENSZ-létesítményeket, köztük menedékhelyeket érintenek. Tehát az ENSZ szerint Izrael célzottan civileket gyilkol, köztük több ezer gyereket.



2023. nov. 6. 23:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/87 anonim ***** válasza:
100%

"Kértem hogy idézed a szövegből de semmit nem idéztél csak belinkeled"

Nem kértél semmit, csak azt hazudtad, hogy nem volt semmiféle elnyomás. Én pedig ezt cáfoltam meg.

2023. nov. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/87 A kérdező kommentje:

"Nem kértél semmit, csak azt hazudtad, hogy nem volt semmiféle elnyomás. Én pedig ezt cáfoltam meg."


Akkor idézz a szövegből. Hol és milyen elnyomásról ír?

2023. nov. 7. 19:31
 83/87 anonim ***** válasza:
93%
Mi az, hogy hol és milyen elnyomásról? A zsidókkal szembeniről az Oszmán birodalomban. Erről szól az egész tanulmány! Erről írtad a hazugságod, erre reagáltam egy tudományos cáfolattal.
2023. nov. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/87 A kérdező kommentje:

Idézd a szövegből te hazug. Hol a bizonyíték? Hol és mikor nyomták el a zsidókat a törökök? Ugyanabban az időben kelet Európában ezrével gyilkolták a zsidókat. Miért nem oda mentek harcolni a cionista zsidók? Szóval kitörölheted a hazugságaiddal. Ráadásul a cionisták nem is titkolták mi a céljuk:


"A cionizmus a 19. század második felében elindult zsidó nemzeti mozgalom és ideológia, amelynek célja egyrészt a történelmi Izrael területén egy zsidó állam megalakítása, illetve helyreállítása, másrészt a zsidó érdekek védelme a világ más országaiban."


De te be akarod hazudni hogy csak azért mentek Palesztinába mert elnyomták ott a zsidókat :) Ebből is látszik milyen utolsó aljas hazugok a cionisták.

2023. nov. 7. 19:41
 85/87 anonim ***** válasza:
62%
Kicsit sem érdekelnek a gyerekek.. És amúgy is, egy felnőtt ember élete is ugyanannyit kellene, hogy számítson... Irritál ez, hogy jaj csak a szegény gyerekek.
2023. nov. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/87 anonim ***** válasza:

A kiskrapekok cumiznak, mert hát mit tudna kezdeni egy kisfiú a hetvenkét hurijával?

Mondjuk nem mintha a felnőtt olyan sokat, ha már halott az ipse, mert hát a muszlim lelke megkeféli a huri szellemét, vagy mi?

Aztán hogy van ez a lányokkal? Nekik nincs Paradicsomi másvilág? Vagy belőlük esznek a hurik, esetleg lezbiznek velük? Vagy a nők hetvenkét stricit kapnak?

Sehogy sem értem ezt, pedig most sok muszlim gyerek megy a Paradicsomukba, így valamilyen rációnak kell lennie a hitük szerint ebben is.

Nem viccből, vagy gúnyból írom, komolyan nem értem ezt a huri dolgot.

2023. nov. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/87 anonim ***** válasza:
100%

Ez már csak így megy, a német rádió büszkén énekelte a katonásan infantilis dalocskát az angliai csata kezdetén, hogy bomben auf Engelland

https://www.youtube.com/watch?v=S50bcZwUoco

Elképzelem, hogy mennyire másképpen fogták fel ezt később Drezdában, vagy Hamburgban, mikor megkapták a válaszcsapást és immár ők, meg az ő gyerekeik égtek el elevenen a városukkal egyetemben.

Vagy ugye a japánok is szemrebbenés nélkül ünnepelték Nanking szarrá bombázását, meg mindenhol büszkén handabandáztak amikor Pearl Harbornál keményen odacsaptak a yenkiknek. Teszem azt aki Hirosimában, vagy Nagaszakiban, vagy máshol ünnepelte mámorosan a győzelmeket, az jobban tette volna, ha sírva fakad már akkor, mert tudhatta volna az ostoba, hogy csúnyán meg fognak fizeti galádságukért.

2023. nov. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!