Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Németország konzervatív?

Németország konzervatív?

Figyelt kérdés
2010. okt. 19. 20:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
demokrata
2010. okt. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nem jellemző. Sok mindenben jóval liberálisabb, mint Magyarország. És demokráciában fényévekkel előttünk jár.
2010. okt. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Attól függ, tudtommal Bajorország nagy része eléggé konzervatív, az északabbra eső rész nem annyira......de összességében sokkal inkább dekadens-nek mondanám, voltam már ott, teljesen beteg egy ország...nem normális...:/
2010. okt. 20. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
mert?
2010. okt. 20. 15:58
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
hogyhogy nem normális? fényévekkel előttünk járnak...
2010. okt. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
igen, én is ezért kérdőjelezném meg ezt az állítást, ugyanis ha olyan dekadensek lennének, most nem a világ 4. vezető gazdasága lenne az országuk.
2010. okt. 20. 16:32
 7/11 anonim ***** válasza:
32%

„igen, én is ezért kérdőjelezném meg ezt az állítást, ugyanis ha olyan dekadensek lennének, most nem a világ 4. vezető gazdasága lenne az országuk.”

Szerintem nem ehhez van köze.

2010. okt. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nem konzervatív,hanem konzerv!azaz páncélos!!!
2010. okt. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Aki azt mondta, hogy dekandens az biztos valami Észak-Korea imádó vagy arab-hívő
2010. okt. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Aham dekaNdens...előbb nézz utána, h mit is takar ez a szócska ;)


Amúgy, ahogy az egyik válaszadó is írta, nem a gazdasági státuszára gondoltam, hanem hogy pl. hatalmas társadalmi feszültségek vannak az országban, valamint munka nélkül is meg lehet szépen élni ott gyakorlatilag, persze itt is, de amolyan putri szinten.

Egyébként meg nem igazán lehet elmondani, h Németo. konzervatív lenne, egyáltalán nem egységes.Nagy szélsőségek vannak ilyen téren is, mert (nagyobb részt keleten) sok ultrajobboldali, ultrakonzervatív csoport van, míg (inkább nyugaton) sok ultrabaloldali, ultraliberális csoport...meg persze egy csomó átmenet a kettő között.Egyébként a legtöbb nyugat-Európai országban hasonló a helyzet néhány szempontból, viszont szinte sehol sem uralkodik akkora identitászavar, mint Németo.-ban.

2010. okt. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!