Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Egyenlőre az Abraham Accords...

Egyenlőre az Abraham Accords ( 2020 Sept.15) még tulélte a Gazai háborút, nem esett darabokra. Meg is fog maradni ?

Figyelt kérdés
[link]

nov. 18. 22:08
 1/7 lencsefőzelék ***** válasza:
76%

Egyelőre.

[link]

nov. 19. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Remelhetoleg nem ennyi amit hozza tudsz szolni egy temahoz hogy van egy lehetseges helyesirasi hiba a kerdesben

Aztan az is lehet hogy ez a maximum.

nov. 19. 03:12
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Mi az az egyenlőre?
nov. 19. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3


Elirtam fiam, felreutottem.


Egyelore, olyan helyzet, amely a jövőben várhatóan változni fog. "For the time being or for now "


probald tul tenni magad a dolgon

nov. 19. 04:22
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Be kéne íratkoznod az ötödik elemibe.
nov. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 scamdemic ***** válasza:
75%

Nem elírtad, rosszul tudtad. De nem ez egyetlen hibád. A továbbiak:

( 2020 Sept.15) -> (2020. szept. 15.)

tulélte a Gazai háborút -> túlélte a gázai háborút

Meg is fog maradni ? -> Meg is fog maradni?


És mivel a többség nem tudja, mi az az Abraham Accords, ne számíts érdemleges válaszra. Ja, most nézem, hogy belinkelted. Viszont fordítást nem mellékeltél, úgyhogy megteszem helyetted. Kb. ennyi a lényeg:

Az Ábrahám-megállapodások az arab-izraeli normalizációról szóló kétoldalú megállapodások, amelyeket Izrael, az Egyesült Arab Emírségek és Bahrein írt alá 2020. szeptember 15-én. 2020. augusztus 13-án az Egyesült Államok közvetítésével az első bejelentés csak Izraelre és az Egyesült Arab Emírségekre vonatkozott, mielőtt 2020. szeptember 11-én Izrael és Bahrein között bejelentették volna a további megállapodást. 2020. szeptember 15-én az Ábrahám-megállapodások első iterációjának hivatalos aláírási ceremóniáját a Trump-kormányzat rendezte meg a Fehér Házban. 2020. szeptember 15-én a kettős megállapodás részeként az Egyesült Arab Emírségek és Bahrein is elismerte Izrael szuverenitását, ami lehetővé tette a teljes körű diplomáciai kapcsolatok felvételét.


Most, hogy ezt tudjuk, jöhetnek az érdemleges válaszok.

nov. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Elismerem, nem lett volna szabad ilyet kerdeznem.


A " Hogy tudok kijutni amerikaba" tipusu kerdesek sokkal melegebb fogadtatasban reszesulnek.


Errol ennyit.

nov. 20. 02:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!