Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek a tuszcserek után...

Szerintetek a tuszcserek után fojtatodik a Gázai konfliktus?

Figyelt kérdés

Állítólag ezt az egyezményt is usa és Katar hozta össze mert közvetlenül nem kommunikálnak a felek.

Viszont igy ez a béke fentarthato?



nov. 24. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
foLYtatódik*
nov. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Folyt.köv.
nov. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hamasz el fogja húzni addig ameg csak tudja legalábbis én logikam szerint

Hogy Izraelnek ne sok kedve legyen fojtatni .

nov. 24. 21:47
 4/10 A kérdező kommentje:

Én biztos megtartanék 50 tuszt és próbálnám húzni az időt ameg lehet közben új védelmi vonalat alakítanak feltöltenem a készleteket.


A hamasz meg kihozhatja jól ezt a konfliktust .

nov. 24. 21:50
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
A Hamasz bejelentette, hogy folytatódni fog a konfliktus. Izrael is azt mondja, hogy ideiglenes tűzszünet van csak. Védelmi vonal... ez nem Ukrajna. Itt nincs védelmi vonal. Csapdák vannak, ahogy eddig. A Hamasz most összeszedheti magát, mert eléggé meg lett ritkítva a szervezet vezetése. Nagyon sok vezető halt meg, a hierarchia kicsit megborult. Szervezettségben tehetnek rendet.
nov. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
Attól függ ha a tűzszünet lejárta után napi 10 fő túszt elenged a Hamasz még legalább 2 hétig meg tudja hosszabbítani azt.
nov. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Állítólag ma is elengednek 13 tuszt 8 gyerek van köztük.


Azért durva hogy ilyen 5 eveseket vittek el.gondolom fogolykent értékesebbek és kevesebb a gond velük?

Leszamitva hogy egy sötét helységben mit csinál egy ilyen gyermek Hónapokig

nov. 25. 08:47
 8/10 anonim ***** válasza:
61%
Társadalmilag a gyerek a legértékesebb, de túszként a legértékesebb a férfi, főleg ha katona. A kevésbé értékes túszokat engedik el, akikkel baj van, akik betegek, gyengék, macera őket ápolni... Elengedték az ázsiai vendégmunkásokat, nyilván Izrael jobban örülne a sajátjainak. Tehát az értékeseket megőrzik, hátha jobb arányban cserélnek majd később. Volt már példa arra, hogy 1 zsidó katona 1000 arabot ért a cserénél.
nov. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hát terror propaganda értéke szerintem nagyobb egy 3 évesnek

Szerintem itthon is ilyen helyzetben tárgyalna a kormány

És szinte mindent megadna.

Most egy 30 éves férfi katonatol elvarhato hogy ha szükséges eletet adja a hazáért de 3 éves kislánytol nem.


Vannak durva sztorik a foglyokal állítólag egy izraeli terhes nőt is elraboltak aki ott szült Gazaban.

Vajon a gyermek akor palesztin állampolgár lesz?és ot is visszaadjak?

nov. 25. 09:44
 10/10 anonim ***** válasza:

Tessék itt írják le a várható folytatást.

[link]


(6-os vagyok)

nov. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!