Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nem féltek, hogy Trump,...

Nem féltek, hogy Trump, akinek amúgy börtönben lenne a helye, vissza fog térni?

Figyelt kérdés
Trump tönkretette Amerikát, ezrek haltak meg miatta, jogrendet is szétba*molta, a gazdaság romokban volt, amit Bidenék építettek újra. Persze Biden sem a legjobb jelölt, de ezerszer ő mint Trump.

2023. nov. 26. 11:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
30%
Kötve hiszem, hogy az USA-bérenc Fidesz fizetne azért, hogy valaki igazat mondjon az USA-ról.
2023. nov. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Most akkor a Fidesz nem Putin-bérenc?
2023. nov. 26. 16:17
 13/19 anonim ***** válasza:
41%
most akkor nem tudod merre vagy arccal?
2023. nov. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
45%
Ha a Fidesz "Putin"-bérenc lenne, akkor nem szolgálnák minden érdemi intézkedésükkel a nyugatot.
2023. nov. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
38%
Én csak azt nem értem, az USA-ban mégis hogy működik a törvénykezés, hogy ez a gyogyós bűnöző még nincs börtönben? 200 féle vád van ellen, adócsalástól hazaáruláson át a lehallgatásig meg a hamis vádig, ráadásul lázadásra bujtogatott embereket aminek mind tudjuk mi lett a vége. Őszintén nem értem miért nem csukták még l életfogytra. De a republikánusokról is sokat elmond, hogy emögé a félnótás vén náci mögé felsorakoznak és megint ő lesz a jelölt, azon túl hogy egy vállalhatatlan alak és nem mellesleg bűnöző, az előző választást el is vesztette, ergo még csak nem is arról van szó hogy hatalomban lévő elnök és "illik" támogatni... Nonszensz, bár már az is nonszensz volt hogy első alkalommal eljutott a jelöltségig, úgy látszik arrafelé is bármit meg lehet tenni ha pénzed van.
dec. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
15: hát látod. az elnökük van hogy levegővel fog kezet, nem is értem.
dec. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
15) Viktor is szabadlábon van, bár ha egyszer csődbe megy a Fidesz, menekülhet a purgyéjaival Szibériába.
dec. 20. 17:23
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
#17 Hát persze. Ő is hogy elszámoltatta gyurcsányt. Mondjuk ha Toroczkai kerül hatalomra, akkor valóban lesz félnivalója mindkettőnek.
dec. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
41%
17: a magadfajta elmeháborodottak is szabadlábon vannak és még internet hozzáférésük is van.
dec. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!