Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az LMBTQ mindig csak a nyugati...

Az LMBTQ mindig csak a nyugati világ luxusproblémája marad?

Figyelt kérdés
A fejlett országokban már évek óta megy ez a kultúrharc, de ha megfigyeljük a világ más részein mintha nem létezne ez a kérdés. Az arab vagy afrikai országokban szerintem nem lehetne Pride-ot tartani, mert meg is lincselnék a felvonulókat, Kelet-Ázsiában egyáltalán nem szokás közterületen softsex-elni és még az európai kultúkörhöz tartozó ortodox világban is mélyen homofób a társadalom többsége. Amúgy az is érdekes, hogy a muszlimok persze durván elítélik, de a keresztény egyházak teljesen másképp viszonyulnak ehhez a kérdéshez Európában, mint Afrikában. Nekem úgy tűnik ez csak a nyugati világban ilyen nagy ügy, máshol tudomást sem vesznek róla.

nov. 27. 11:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Ahol valós problémák vannak, ott nem unatkoznak annyira az emberek, hogy nemlétezőket kreáljanak maguknak. Abba már nem is megyek bele, hogy hogy van az, hogy a keresztényeket démonizálják pitiáner dolgokért, (pl melegházasság) de hogy a muszlimok kivégzik a melegeket, afelett szemethunynak.
nov. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Mivel abban a nyugati világban az oktatás, az egészségügy, a különböző szociális ellátások működnek, az emberek kapnak rendes fizetést, igy Magyarországról nézve, ez lehet, hogy valóban luxusprobléma, de egy ottani érintett személynek nem hiszem, hogy luxus lenne.
nov. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
8%
Már nem sokáig. A migráció megoldja ezt a problémát is
nov. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 PMC Wagner ***** válasza:
9%
Az a baj hogy a melegséget is azonosítjátok az LMBTQ val. Holott a legtöbb meleg mélyen elhatárolódik attól amit az képvisel
nov. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 PMC Wagner ***** válasza:
57%

"Mivel abban a nyugati világban az oktatás, az egészségügy, a különböző szociális ellátások "


Ez az USA ban nagy divat most. ott meg éppenhogy az egészségügy és az oktatás nem működik megfelelően, gyakorlatilag csak a tehetősek kiváltsága

nov. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
27%
Én beszéltem a legtöbb meleggel és nekem mást mondott a legtöbb meleg.
nov. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%

5, Magyarországon a tehetőseknek sem működik, hisz még nekik is Graz-ba kell járniuk, ha normális kezelést akarnak kapni.

Ez is azt bizonyitja, hogy az USA mennyivel jobb hely.

nov. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

Hát nem tudom...

Ez az ország fényévekre van a nyugati életszínvonaltól. Itt folyamatosan szinten tartott probléma. Nyugaton erről Magyarország apropóján beszélnek, nem másért.

Azokon a helyeken, ahol nem lehet erről beszélni, jellemzően diktatúra van. Nem feltétlenül nyílt, lehet az belülről fakadó is.

nov. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
Ki lehet ez a pár agyament aki állandóan lmbtq témájú kérdéseket ír ki ?
nov. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%

#9


A látens homárok:D

nov. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!