Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A Tusk-kormány csak akkor ad...

A Tusk-kormány csak akkor ad pénzt a közmédiára, ha visszaáll a semlegessége?

Figyelt kérdés
Ez járható út szerintetek, hogy valódi közmédia legyen egy országban, ami a kormányt is kritizálja, nem csak az ellenzékről hazudozik ?
2023. dec. 20. 11:08
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
78%
20, ott van, a lengyel közmédia munkatársának nyilatkozata, kinek kell mondania, hogy elhigyjétek?
2023. dec. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
12%

#20 Azt is elhitted mait 2 hónappal ezelőtt beszélt ez az ember?

Ha akkor nem hitted el egy szavát sem akkor most miért hiszed el? Ha pedig akkor elhitted volna akkor pont nem lennél a pártján.

2023. dec. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
70%

Ha egy ún. közmédia kizárólag kormánypropagandát tol, az nem nevezhető közmédiának. Magyarországon pedig még a lengyelnél is rosszabb a helyzet.

Tusk nagyon helyesen jár el.

2023. dec. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:

Egyetértek azzal, hogy Magyarországon kiemelkedően rossz a közmédia.

Számomra pl teljesen érdektelen, hogy mi a neve a kormánypártnak, ha rendesen végezné a munkáját, és nem az ország szétlopása lenne az egyetlen hosszútávú célja.

A közmédia teljes kiherélése, és "pártosítása" visszataszító, ráadásul a működését, a hazudozásait is az én adómból finanszírozzák.


Ennek legyen vége, kezdje el végezni a feladatait, vagy finanszírozza a a saját működését a fidesz kasszából.

2023. dec. 20. 12:13
 25/35 anonim ***** válasza:
17%

#23 A német közmédiában hol talász te olyat amikor nem azt képviselik amit a kormány?

Mitől jobb az a közmédia amiben konkrétan hazudnak Magyarországról mert ez a kormány elvárása, ahol az ellenzékről durva lejárató kampányt folytatnak, fasisztának, szélsőségesnek beállítva az afd-t?

2023. dec. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
75%
25, a lengyel közmédiáról van szó a kérdésben, nem a németről.
2023. dec. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
20%

#24 Fogalmad sincs arról mi van a közmédiában. Nem nézed. Ha néznéd nem beszélnél ilyen baromságokat.

Egyértelműen egyoldalúan csak ballib médiát meg a saját buborékodat ismered a közösségi médiában.

2023. dec. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
14%

#26 Szóval megint nem érted.

Azért a németet írtam mert az neked elfogadható szemben a mienkkel vagy a lengyel. Holott az valóban durván kormányzati utasítással működik.

2023. dec. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
70%

28, nem értem, tényleg, hogy miért a német közmédiát hozod fel példának egy lengyel közmédiát érintő kérdésnél.

igazad van, tényleg nem értem.

2023. dec. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus komcsi tempó, hogy aki nem a hazugságaitokat mondja, az csakis balliberális lehet. Aki nem látja, hogy a magyar közmédia egy propagandagyár lett, az szerintem menthetetlen.
2023. dec. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!