Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ukrajnában vannak még nácik,...

Ukrajnában vannak még nácik, vagy az Azov ezred lemészárlása óta már megszűntek létezni?

Figyelt kérdés

dec. 22. 10:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%
Nem szűntek meg.
dec. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%
Ami azt illeti, eléggé megszaporodott a nácik száma Putler csürhéjének bevonulásával.
dec. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
Bírom mikor a minden ellenes vérnacionalisták náciznak.
dec. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%
vannak nácik ott de a számuk kevesebb mint az itthoni tolvaj politikusoké
dec. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
48%

Régebben mikor egy külföldi szidta a magyarokat, emlékszem mindig vérig sértődtem rajta,mert magamra vettem.


Azóta kezdek rájönni,hogy annyi, a kérdezőhöz hasonló,fideszes vagy mi f@szunkos gyűlölködő, IQ nulla ember van magyarországon,hogy kezdem megérteni,hogy miért rühellenek minket külföldön.

dec. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
19%
Őszel emlékeim szerint, Kijevbe ment Novák asszonyuram, szal' valamennyi, időlegesen biztos van.
dec. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
42%
6os még jó hogy te nem vagy gyűlölködő
dec. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
31%
6, mindig kritikus gondolkodónak tartottam magam, sosem fogadtam el egyik oldalt sem automatikusan -bár, van oldal, ahol naponta bukik ki a bili egy kávé mellett, hogy igazából full kamu, amit mondanak-, aztán úgy adódott, hogy úgy jó 10 éve, kijutottam külföldre dolgozni, nekem ez akkora sokk volt -főleg annak tükrében, hogy amúgy is utaztam korábban is-, hogy mennyire más a külföld, mint amit otthon beszélnek róla -pozitiv értelemben- és mennyire nem igazán űberország Magyarország.
dec. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Fejezzétek be kérlek a gyűlölködést, nincs itt helye szerintem! A béke, együttérzés és szeretet nyelvén kommunikáljunk.


A gyűlöletet hagyjuk meg másoknak.

dec. 22. 11:28
 10/15 anonim ***** válasza:
33%
A kérdező lehet orosz-"magyar" kettős állampolgár, amiből van pár valamiért Magyarországon.
dec. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!