Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Baj ha utálom az amerikai...

Baj ha utálom az amerikai politikát?

Figyelt kérdés
Az amcsik miatt van az orosz ukrán háború.

dec. 22. 17:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%

Nincs ezzel semmi baj.A legtöbb ember utálja a politikájukat, mert igen sok konfliktusban bent van a kezük.


Az orosz-ukrán kirobbanásában is.Az USA által irányított ukrán kormány provokálta az oroszokat, ők meg felültek a provokációnak.

dec. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Nem,nem baj.

Én az orosz politikát, és a fidesz politikáját utálom.

dec. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%
Tehát USA irányítja Oroszországot és velük támadta meg Ukrajnát, ezért van a háború?
dec. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"Baj ha utálom az amerikai politikát?"


Mármint kinek? Nekem aztán nem baj.

dec. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%

A ruszki propaganda szerint '56 is az amcsik miatt volt. Ja, és Hruscsovék is nácítlanítani jöttek ide '56-ban, pont, mint Putyinék Ukrajnába tavaly. A ruszki hozzáállás semmit sem változott.


Szerencsére a nyugati hozzáállás viszont változott. Nekünk még sajnos nem segítettek anno, de az ukránoknak most már igen.

dec. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Az a baj kérdező, hogy alternatív valóságban élsz.
dec. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
15%

"Nekünk még sajnos nem segítettek anno, de az ukránoknak most már igen"



Ja tényleg, milyen jó most nekik. :D


Kérdező én is egyre jobban rühellem, mert eljátsszák, hogy ők az igazság bajnokai, demokrácia, szólásszabadság stb. aztán semmivel sem különbek attól akiket kritizálnak.


"Tehát USA irányítja Oroszországot és velük támadta meg Ukrajnát, ezért van a háború?"


Nem, de feltehetőleg az USA keze mélyen benne van Ukrajna NATO csatlakozási szándékában ami pedig a mostani konfliktus egyik, talán legfőbb oka. Ami fura, hogy 9x-ben pl Biden is úgy látta, hogy Ukrajna NATO tagsága kizárt, mert az háborúhoz vezethet. Bár gondolom akkor még volt valamennyi esze.

dec. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
15%
És még valami a retardoknak: az egyesült államok pontosan azt csinálná amit most az oroszok, ha a szomszédjuk egy ellenséges katonai szövetséghez szeretne csatlakozni, efelől senkinek ne legyen kétsége.
dec. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
31%

Igen.

Az orosz ukrán háború Oroszország miatt van. Látszik az agymosás

dec. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
17:42 - igen, látszik az agymosás, rajtad. Ha tudom, hogy valamiből jó eséllyel balhé lesz és ennek ellenére belemegyek, akkor igenis én is hibás vagyok. Plusz emellett nem kezdek el hisztizni, hogy jajj ütnek pedig én nem is csináltam semmit, ok nélkül kapom a pofonokat.
dec. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!