Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Halotáttok hogy Soros erőlteti...

Halotáttok hogy Soros erőlteti Ukrajna EU csatlakozását, és Brüsszel megtámadta a rezsicsökkentés?

Figyelt kérdés
Én ezen mélységesen felháborodottam Orbán Viktornak sok eröt kívánok hogy ezek ellen küldjön hogy ne avatkozon be Brüsszel és Soros a magyarok életébe.

dec. 26. 20:15
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
"küzdjön"
dec. 26. 20:16
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Ráadásul a Gyurcsány még a Mikulást és a Jézuskát is át akarja operáltatni orosz taposóakna kereső robottá!!!
dec. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Én csak azt hallottam, hogy Orbán Putyin előtt remegett mint a kocsonya, Brüsszelben ellopta a kávéautomatából a cukrot és újabb szelet magyar földet adott el a kínaiaknak.
dec. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ország, Demencia, ami meg téged támadott meg, kérdező.
dec. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

Brüsszel megtámadta a rezsicsökit?!

Hát, ezek a brüsszeliek már csak ilyenek: elzavarják Röfit a Néppártból, aztán meg kiküldik kávézni, most meg pont a magyar rezsicsökit fúrják...

A többi országét leleszarják, csak pont a magyaroké fáj nekik...

Az egész Megafon Graz kihelyezett tagozata!

dec. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
15%

Az unokám 18 éves, nem olyan rég csatlakozott a Fidelitashoz

Büszke vagyok rá, hogy a fiatal értelmiséghez csatlakozott és megvédik Magyarország szuverenitását a rabló USA és EU csak diktatúrát akar itthon, vissza akarják hozni Gyurcsány Ferencet, hogy az elmúlt 13 év eredményeit eltüntessék

Magyarország a Trianon előtt nagy ország volt, és még ma is félnek tőle

Putyin legalább tisztel minket, nem úgy, mint Ursula

Unokám veszélyes küzdelem részese lesz, de remélem sikerrel jár, és marad a Fidesz amíg meg nem halok

Nem akarok romló nyugati országot

Éppen eleget látok a tv-ben a migránsokról és lmbtq lobbiról szóló híreket

Nekünk keresztényi, jobboldali, munkaalapú társadalomnak kell maradnunk nemzeti egészségüggyel és oktatással.

Mészárossal ne jöjjön senki emberfia, mert ő legalább magyar

Inkább magyar lopjon meg minket, mint amerikai

dec. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%

#6

Na, te is szétröhöghetted magad, mire ezt bepötyögted ide..

dec. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
#6 Na jó, ez szép trollkodás volt!
dec. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A szerencsétlen 6-os nyomorult úgy pofázik, hogy közben az EU fizeti az idióta unokájának oktatását, a NATO gépek garantálják a biztonságát, miközben az elme-roggyant összemagyarkodja, össze mű-keresztényezi magát!

Ilyen ostobák a fidkányok!

dec. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

#9

Azért ez durva sértés

Az EU csak elviszi innen a pénzt Zelenszkijnek

A NATO pedig meg akarja akadályozni Magyarország revíziós terveit Kárpátaljával

Ezért van az, hogy nem örülnek a magyar-orosz barátságnak, mert Magyarország ismét felemelkedne, és ott lenne mindazon országok temetésén, akik megásták a mi sírunkat (nyugaton a migránsok véget vetnek az ottani országoknak a közeljövőben)

A revízió a libsikkel nem fog menni, csakis a 2 nemzeti párttal: Fidesz és Mi Hazánk

dec. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!