Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Várható, hogy Angela Merkel...

Várható, hogy Angela Merkel egyszer bíróság elé kerül Európa "megfertőzése" miatt?

Figyelt kérdés

dec. 27. 19:11
 1/10 anonim ***** válasza:
65%

Arra màr meg is hal.


Nem ő az egyetlen, akit felelőssègre kellene vonni.

dec. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem őt kellene egyedül, csak nem akartam névjegyzéket készíteni.
dec. 27. 19:18
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Nem.

Ilyen szinten nem szoktak politikust felelőségre vonni.

Inkább az utókor előtt lehet majdan nagyon rossz a megítélése, ez számít szerintem rá nézve nagyobb veszélynek.

dec. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Az utókor véleménye szerintem csak annyit jelent számára, mint halottnak a csók.

Intervjú elé nem áll? Bizonyára kérik erre az újságírók...

dec. 27. 19:31
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Á,...nem nyugdíjba vonult.

Lehet egyszer évek múlva ad interjút, de nem most az biztos.

dec. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kb annyira, mint ahogy az én fizetésem eléri a miniszterelnökét...
dec. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32%
Miért, milyen jogtalanságot követett el?
dec. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
24%

Merkelnek ez csak az egyik bűne a sok közül.

A másik, hogy lejattolt Putyinnal 2014-ben.

A harmadik, hogy kitömte Orbánt.

dec. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

8/ Francois Holland és Angela Merkel együtt tárgyalt V.Putyinnal a Krím annektálása lezárásaként egy egyezményben, amit akkor végrehajtottak. Ezzel a világ nem került további háborúba, és Európa tovább működött szinte észrevétlenül az orosz nyersanyag szállítások biztonsága mellett.

Mestermunka volt a maga nemében, hiszen a nyugat eddigi jóléte az orosz olcsó energiaszállításokon alapult. Ez remegett most meg, azt sem tudják hogy milyen nyersanyagbázisra állítsák át az egész gazdaságukat, járműiparukat, egyáltalán az egész életüket.

Orbánt mivel tömte?

Tán azzal hogy lassan az egész német autóipar ideköltözött mostanság már a tankgyártással együtt? Nem értem ezt.

dec. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%

9: igen. A német ipari lobbi kedvéért elnézte, sőt, pénzelte Orbán autokráciájának kiépítését.

Putyint pedig akkor kellett volna megállítani. Most annak a következményeit nyögjük, hogy nem tették meg. Az oké, hogy lenyelte a Krímet, az valamilyen szinten még megmagyarázható volt. De hogy utána elkezdett kavarni Donyeckben... Ott oda kellett volna csapni.

(Egyébként a nyugati jólét nem az orosz nyersanyagokon alapul. Valahogy a hidegháborúban is jóval gazdagabb volt Nyugat-Európa, mint a komcsi rezsimek.)

dec. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!