Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Akik támogatják az EU migránsp...

Akik támogatják az EU migránspolitikáját, mi a véleményük, arról hogy a nyugati nagyvárosokban teljes terrorkészültség volt a szilveszter miatt de a németeknél még így sem sikerült megakadályozni a zavargásokat?

Figyelt kérdés
jan. 2. 17:47
1 2
 1/16 Feketeruhasember ***** válasza:
38%

Semmit nem gondolnak. Vagy csak azt hogy "méé itthon jobb?! Mennyi kerül a kenyér különben is??" vagy "inkább ott élnek mint itt.." vagy szeretnék én abban a zavargasban lenni.


Vagy "nincs is semmi zavargás"

jan. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Feketeruhasember ***** válasza:
45%
Ja és elfeltettem : ha van is zavargás annak semmi köze a bevándorláshoz
jan. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
43%
Ráadásul a franciáknál közel 800 autót gyújtott fel a bulizó tömeg.
jan. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Nekem azt tetszett a legjobban, amikor 3 évvel ezelőtt Macron (és a 444) azon lelkendezett, hogy szilveszterkor csak 861 autót gyújtottak fel a migránsok, ami az elmúlt 5 év legalacsonyabb száma volt. (Kezd működni az integráció...) :DDD
jan. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%

Ez lemaradt:

[link]

jan. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
40%
Kb. éjjel egykor elkussolt az egész város szilveszterkor. Üdv Ausztriából...
jan. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
35%
#6: Az Igen! Szóval még bulizni sem tudtok normálisan? (Én hajnal fél 5-kor kerültem ágyba...) :)
jan. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
4%

Támogatom a menekültpolitikát. És itt azért nem volt terrorkészültség mert a legveszélyesebb terroristánk fasiszta, mint a kormány, és lóháton vonulgat mindenhova.

Ja meg rasszista sem vagyok, és nem hiszek el kritika nélkül minden széljobber hisztikeltő hírt, a kontextus ismerete nélkül.

jan. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%

"És itt azért"


A kérdés nem Magyarországról szólt.


"nem hiszek el kritika nélkül minden széljobber hisztikeltő hírt, a kontextus ismerete nélkül."


Ember, a 444 a forrás.

Nem zavar???

jan. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%

"Nekem azt tetszett a legjobban, amikor 3 évvel ezelőtt Macron (és a 444) azon lelkendezett, hogy szilveszterkor csak 861 autót gyújtottak fel a migránsok, ami az elmúlt 5 év legalacsonyabb száma volt. (Kezd működni az integráció...) :DDD"


Nekem meg az "tetszik" a legjobban, hogy egy bizonyos réteg mindent össze akar kapcsolni a bevándorlókkal, holott ugyanazok a problémák már akkor léteztek, mikor a köztudatba be se került a "migráns" szó: [link]

Vagy hogy képzelted? 2013-ben és előtte nagyobb volt a bevándorlás Franciaországban, mint az elmúlt években? És ha igen, hogyan?

jan. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!