Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogy fér el ez a két egymásnak...

Hogy fér el ez a két egymásnak ellent mondó különböző narratíva hogy: "Oroszország még Ukrajnával sem bír" és az hogy "Oroszország Ukrajna után megtámadja Európát"?

Figyelt kérdés

Egyértelműen ellent mond egymásnak, mégis elemzéseket lehet látni "szakértőktől" illetve itt is ilyen kérdések merülnek fel.

Valaki fejtse már ki mert lehet én nem értem.


jan. 5. 08:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Kedves putyinista kérdező! A helyzet a következő:

1.; nem lehet tudni, hogy meddig terjed Putler elmebaja. A héten már Transznyisztriában is elkezdtek kavarni. Ha győz Ukrajnában, nyilvánvaló, hogy megy tovább. És "hála" a beépített republikánus ügynökeinek az USÁ-ban, az ukránok nyugati támogatása erősen megcsappant, ami már most meglátszik a frontvonalon.

2.; a NATO még egyetlen egyszer nem fenyegetett atommal, ellentétben Putler mocskos maffiózó rezsimjével, ami hetente minimum egyszer megteszi

márc. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
11: te 🤡
márc. 2. 09:54
 13/16 anonim ***** válasza:

12: na, ennyire futja tőled, putyinista. Személyeskedés.

Esetleg próbálhatnál cáfolni, vagy arra nem képeztek ki Rogánéknál?

márc. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
mennyire futja is tőled? ha propagandára vagyok kíváncsi akkor ott van az m1 meg az atv, nem trollokra vagyok kíváncsi. te 🤡
márc. 2. 10:36
 15/16 A kérdező kommentje:
mellesleg te hány dollárért trollkodsz itt a gyk-n? 🤡
márc. 2. 10:43
 16/16 anonim ***** válasza:
10:43: vadbarom.
márc. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!