Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi az oka, hogy már a svéd...

Mi az oka, hogy már a svéd miniszterelnök is Orbán kottájából játszik, MTV propagandát tol és a felelőtlen bevándorláspolitikát kritizálja?

Figyelt kérdés
A korábbi években még az volt a narratíva Svédországban, hogy be kell fogadni a menekülteket, nekik segíteni Svédországnak is jó, gazdagítják a társadalmat, az őslakosság elöregedése miatt szükség is van rájuk és a mindennapi élet is kellemesebb egy sokszínű, multikulti környezetben.

jan. 6. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Honnan ez a hír? Mit mondott pontosan?
jan. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

Meg a britek:

[link]

Meg az osztrákok:

[link]

Sőt, még Izrael is:

[link]


Valamit mégiscsak tudhat Orbán...

jan. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%

Bocs, ez akart lenni a harmadik link:

[link]

jan. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Ez egy jó kérdés egyébként. Én liberálisként a kezdetektől fogva nem támogattam a kultúrák ilyen szintű keveredését. Ez alatt nem azt értem, hogy ne lehessen bármilyen országot meglátogatni, de a nyugati kultúrát ne akarjuk összekeverni a keletivel, mert abból nem sül ki semmi jó. Meg lehet ismerni egymást, lehet közeledni, de nem kell keveredni. Illetve csak akkor, ha a bevándorló illető elfogadja a nyugati normákat. Ez az én álláspontom.
jan. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
#4 Ezzel én is egyetértek. Liberálisnak tartom magam egy szintig és undorodom a diktatúráktól, de mindennek van egy határa, azt én sem támogatom hogy a keleti iszlamista vallást és kultúrát ráerőltessék Európára. Vagy maradjanak otthon Afrikában, Ázsiában, vagy ha idejönnek akkor fogadják el az itteni normákat, például hogy a nőket nem fejezzük le azért mert mezítláb mennek az utcára. Akinek ez nem tetszik az ne jöjjön ide.
jan. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Nincs köze ennek Orbánhoz, akik ezt mondják,azok korábban is így gondolták, csak nem voltak vezető pozícióban. Svédországban kormányváltás volt 2022-ben, és egy jobboldali fordulat volt, már akkor is ezzel a kampánnyal nyertek, mert Svédországban tényleg sok gondot okozott az ottani korábbi felelőtlen mértékű befogadás meg szociális támogatás boldog-boldogtalannak. Ott tényleg volt sok zavargás, sok svéd költözött át Norvégiába.
jan. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%

Nekem a britek a kedvenceim, akik kiléptek az EU-ból, mert túl sok migráncs érkezett hozzájuk... ennek eredményeként 2023-ban valami 700 ezer feletti migráncsot regisztráltak, ami új rekord 😂😂😂😂

Hihetetlenek


EU-ban legalább a nagyrésze ilyen fehér k-eu migráncs volt. Most majd jól kapják az allahos migriket. Remélem tetszik nekik 😂😂

jan. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!