Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az emberek miért hiszik el az...

Az emberek miért hiszik el az izraeli hazugságokat?

Figyelt kérdés

Hiszen az sem igaz, amit az izraeliek kérdeznek, ez több ezer éve köztudott. Többen mondták róluk, hogy a hazugság nagymesterei (pl. Schopenhauer). Nyilvánvaló hazugságok tömkelegét mondják. Néhány:

Hamasz=ISIS=nácik.

Terroralagutak meg főhadiszállások mindenhol, és odatesznek egy rozsdás fegyvert vagy kettőt.

Vigyáznak a civilekre, nem is népirtás folyik, az izraeli hadsereg erkölcsös (sic).

A 40 kisgyerekről, sütőben megsütésről meg mindenféle baromságról szóló ordas nagy hazugságok.

Vissza akarják kapni a túszokat. (Szinte mindet ők ölték meg.)

Terrorista az, aki egy gettóban ellenáll a megszállóknak, őröknek.

Mindenki terrorista, aki útban van nekik.

Gáza Monaco lehetne már a támogatásokból. (Víz vagy áram is alig van, Izrael kontrollálja, nincs kereskedelem, nehéz a ki-bejárás, stb.)

A palesztinok visszautasították a békeajánlatokat, nem akarnak békét, az izraeliek békét akarnak és Palesztinát, mindig az arabok támadták meg a zsidókat.

A Hamasz (mint Putyin) világuralomra törne, ha most nem állítanák meg.

Vallásháború van (nem egy koncentrációs táborban lázadoznak a rabok).

Izrael demokrácia, nem apartheid állam.


Szóval folyamatosan hazudnak össze-vissza egy mondaton belül, maguknak ellentmondva. Közben meg ezerszer elmondják, hogy népirtást szeretnének meg ilyeneket, ezt pedig meg sem hallja a közvélemény. Meg átcímkéznek dolgokat. A népirtás járulékos veszteség, az etnikai tisztogatás humánus áttelepítés, a palesztinok terroristák, a megszállók békés polgárok.


Ezeket tényleg beveszik az emberek?



jan. 11. 12:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Nem hiszek el semmit, minden hírt kételkedve fogadok, ez van.
jan. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én nem veszem be.
jan. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

A palesztinok szándékosan katonai bázisok mellé építenek kórházakat, óvodákat. Sajátjukat feláldozzák csak azért, hogy a világ előtt ők legyenek az áldozatok. A palesztin a támadó fél, Izrael védekezik. Úgy nagyon nehéz védekezni, hogy ne legyen ártatlan áldozat. Szomorú látni, hogy baloldalon lángol most fel emiatt az antiszemitizmus, és az kicsit röhej, hogy palesztin zászló pont az LMBTQ zászló mellett van pár nyugati országban, groteszk novellába illő...

Én baloldalinak tartom magam, de a muszlimok migrációját elítélem. Örülök, hogy nem fogadjuk be ezeket.

jan. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

#3

A németek/svédek/franciák sem fogadták be őket, ezek egyszerűen csak odamentek illegálisan és a nyakukon maradtak.

jan. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Sejtem. Visszakéne őket toloncolni. Ez nem bal vagy- jobboldali kérdés, ez nemzetbiztonsági kérdés. Amúgy a fidesz az beengedte már ezeket egyszer 2015-ben, itt vettek SIM kártyákat, és mentek tovább nyugatabbra
jan. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Mert a tények rendre őket igazolják, nem a palesztin terroristák meséit.
jan. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

Izrael bombázás előtt beméri a környéken az összes mobilt és smsben jelzik mi jön.

Ezután helikopterről ledobott szórólapokon is értesítik a környéket.

A hamasz viszont nem engedi elmenekülni az ottlévőket.

Patthelyzet, így mindenki meghal aki ott van. A terroristák és a civilek is.


Ezt Max úgy lehetne elkerülni ha házról házra menne az izraeli gyalogság.

Én am azt hittem hogy ezt fogják csinálni.

De úgy látszik nem szaroznak ezzel.

jan. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

Megtámadta a hamasz rakétákkal Izraelt 2023 október 7-én ? Igen

Megöltek többszáz izraeli civilt 2023 október 7-én ? Igen


Nekem nincs több kérdésem. Izraelnek joga van megvédeni magát.

A háborúkat pedig már régen nem a lovagiasság szabályai szerint vívják.

jan. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Ezek ugyanazok a nevetséges hazugságok. Még hogy megtámadták őket. Ha egy táborba zárják az embereket, akkor ők támadtak először. A 2. vh-ban sem a táborlakók támadtak, mikor fellázadtak.

Izrael nem értesít senkit, sokáig nem is működtek a mobilok, ez max. a háború előtt volt így.

jan. 11. 15:41
 10/14 anonim ***** válasza:
5%

8

Igen, de nem az támadott csak akiket megöltek!


Tegyük fel a szomszédod elkövet egy bűnt, jönnek a rendőrök és téged visznekel!

Mit szólnál?

Azt mondanád, végülis rendben már a 21. században vagyunk?

jan. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!