Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Németországban végre felébredt...

Németországban végre felébredt a nép, elzavarják a balliberális népáruló politikusokat, elveszik az állampolgárságot a nem németektől és kitoloncolják őket vagy marad minden úgy, ahogy volt, és a német nép eltűnik a történelemből?

Figyelt kérdés
jan. 12. 10:33
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
75%
Te írsz baromságokat kedves kérdező. Nemrég jártam Franciaországban, egyáltalán nem húzták le a rolót. Szeretnénk mi ott tartani ahol Ők.
jan. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
14%

"Ők se húztak le semmilyen rolót."


Kamu.

jan. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:

Én is jártam. A múzeumokba, templomokba, bármilyen közintézménybe úgy lehet csak bejutni, hogy átvizsgálják a ruházatodat, csomagodat, fémdetektor kapun kell átmenni, még lőpor és robbanószer nyomokat is keresnek egy vegyi anyaggal.

Éjszaka lövöldözést hallottunk.

Vannak olyan utcák, pl. a Strassbourg utca, ahol alig látsz fehér embert, négerek és arabok mindenütt, akik karba tett kézzel "dolgoznak".

Szemét mindenütt az utcán.

Párizs valaha a fény és a szerelem városa volt, mára egy szarkupac lett.

jan. 12. 11:17
 14/41 A kérdező kommentje:

"Szeretnénk mi ott tartani ahol Ők."

Te és az elvtársaid lehet, de normális ember nem akar ott tartani, ahol ők.

jan. 12. 11:18
 15/41 anonim ***** válasza:
62%

"Nincs mit elolvasnom rajta, ez az oldal baromságokat ír."


Ha nem olvasod el, honnan tudod? Már értem, miből gondolod, hogy Svédországnak vége van. Ha nem olvasol, akkor azt hiszel, amit akarsz.


De leírom én neked: a kérdésed nem kérdés, mert hazugságot állítasz benne. Ez ellen érvel a bánatos f.szom.


Érted: megkérdezem tőled, hogy az azért vagy kretén, mert az lsd-zett

a terhesség alatt? Gondolom, erre azt mondanád, hogy nem is vagy kretén. Én meg majd mondom, hogy nem ezt kérdeztem. Abszolút jó viták kezdődnek így.

jan. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
Nincs benne semmi hazugság. Svéd városok, amik valaha pont a jólétről és a biztonságról voltak híresek, felkerültek a TOP20 világ legveszélyesebb városai közé. Akkor mitől lett ez? A lemmingek vándorlása miatt? Vagy az északi fény hatása? :D Egyértelmű, hogy a migránsok miatt. Ha ezt nem érted, nem látod az összefüggést, javasolom költözz ki. Magyarország is jobban jár egy ilyen ember nélkül, és te is élhetsz az álomvilágodban odakint.
jan. 12. 11:22
 17/41 A kérdező kommentje:
Hiszen még a svéd rendőrfőkapitány is elismerte, hogy ami ott zajlik, már meghaladja a rendőrség erejét, ezért kell bevetni a hadsereget.
jan. 12. 11:23
 18/41 hypno ***** válasza:
62%

#16


Te egy katasztrófa túrista vagy?


Mert úgy tűnik csupa olyan országban jársz, amire a lakájmédia azt írja, hogy bajban van, hogy végük, hogy migránsok, meg hasonlók.

És mindenhol pont azt tapasztalod, amit a propagandista véleményvezérek szajkóznak.


Csoda hogy még élsz és nem ettek meg valahol. :)

jan. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
87%

"Ha ezt nem érted, nem látod az összefüggést, javasolom költözz ki."


[link]


Nagyon jó beszélgetés :D. Én állítottam olyat, hogy nem látok összefüggést a bevándorlás és a közbiztonság leromlása között? Nem rémlik, hogy ilyet írtam volna.


Te azt állítottad, hogy Svédországnak vége. Nincs vége, hanem elcseszték a kis csodavilágukat, megszopatták magukat, és most szívnak. Aztán majd meglátjuk, hogy megoldják, vagy nem oldják meg. Végük nincs.

jan. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
100%

Itt meg orbán áll bosszút rajtunk ...

[link]

jan. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!