Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A német blokád sztrájk vezethe...

A német blokád sztrájk vezethet e hazai ellátási problémákhoz ? Spar aldi lidl stb német központ gyártás raktár stb . Ha káosz van heteken át onnan nem érkezik jön áru Mo-ra ? Mert ezt sejtem ahogy az ukrán gond meg a kovid kiterjed mindenre ...

Figyelt kérdés
jan. 16. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy pár árucikk esetében igen. És még hozzá jön Vörös-tengeri balhé is (A Suzuki már leállt...) Akárki csinál valami baromságot, mi szívunk.
jan. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ideje betárazni a májasból és a konzerv babfőzelékből. Utóbbi a hideg télvégén is melegen tartja a lakást👍
jan. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Zöldséget, normális sajtot már nem tudtam venni hétvégén sem a Tescoban, sem a Lidlben. Hogy mi okból, azt nem tudom, de érdekelne.
jan. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Akárhol akármi történik, Magyarország mindig szív és a forint is mindig gyengül
jan. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3# Múlt héten és e héten is kellett volna uj cuccoknak lenni a boltokban, üres polvok. Német sajt vajkrem húskészitmény fagyasztott gasztro holmik üditők cdokik kekszek sör háztartási szerek kozmetikum fele a kinálatuk .....
jan. 16. 15:15
 6/10 A kérdező kommentje:
4# Nem véletlen hogy nincs euronk mert a hazai és kinti spekulációs érdek hogy a váltásokon kilengéseken káoszon keressen a többség bukásán.
jan. 16. 15:18
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Ha a brazíliai őserdőben, egy pillangó megrebbenti a szárnyait,a forint attól is beszakad.
jan. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Dongaben ***** válasza:
66%
Ezért nem kellett volna Magyarország ( Amúgy kiváló.) mezőgazdaságát, élelmiszeriparát eladni. Köszönjük meg! És ebben, kivételesen Nem Orbán Viktor a hibás. Azért, ha élelem úgyben minden kötél szakad, még őket is levághatjuk. Akarom mondani: "Leválthatjuk". :XD
jan. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A legtöbb cuccot Lengyelországból hozzák be, szerintem nem lesz fennakadás.
jan. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%
Attól nem omlik össze a német közúti közlekedés, mert magyarországnyi területenként 2-3 helyen forgalomkorlátozó felvonulást tartanak a traktorosok és teherautósok. Ránézel a gugli térképre, láthatod, hogy a szokásos felujításokon és baleseteken kívül egész Németországban talán 10-12 helyen van az autópályákon demonstráció, ott sem blokkolják az utakat, csupán lassítják a forgalmat.
jan. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!