Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szlovákia a szövetségesünk...

Szlovákia a szövetségesünk lesz az Európai Parlamentben, ez óriási külpolitikai siker idén?

Figyelt kérdés

jan. 16. 20:06
 1/9 PMC Wagner ***** válasza:
83%
Teljesen lényegtelen hogy ebben a két országban hogy alakul ez. Viszont Németországban és Franciaországban lessz érdekes mellik pártok tagjai jutnak be többségben
jan. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%

Robert Fico méginkább pragmatikusabb politikus, mint Orbán Viktor, szóval ezt a gyakorlatban fogjuk meglátni a közeljövőben.


Alapvetően a két kormány kommunikációja a külpolitikát illetően szinte azonos, így egy-egy sarkalatos ügyben a két ország együttműködhet.

jan. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Örülök neki én is hogy Fico nyert, ez számunkra a legjobb, a magyar érdekekkel így Szlovákia nem fog szembe menni. Ami jó hír!
jan. 16. 20:36
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon "hiteles" a magyar-gyűlölő Ficó lelkesedése...

Bolond, aki bedől neki!

jan. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Crisopher ***** válasza:
79%
Én a Ficoban nem bízom meg, nagyon sok magyarellenes megnyilvánulása volt már az évek során
jan. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

#5 Így van. De ismered a mondást, hogy az ellenségem ellensége a barátom.

Most Ficóval szemben éppen úgy viselkedik az uniós többség, mint Orbánnal szemben, tehát adott, hogy szövetségesek legyenek hogy a munkájukat végezhessék.

A korábbi szlovák vagy cseh kormányokkal sem voltak egy platformon mindenben, még a lengyel kormánnyal sem, mégis jól tudott működni a V4.

jan. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

"A magyarság beteges fekély Szlovákia testén" - mondta Ficó anno - és most ezzel parolázik Novák K. meg Orbán...

Micsoda gennyek ezek?!

jan. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
45%

#7: Rákerestem, hogy mondott-e ilyet korábban Fico. Nem találtam. Helyette ezt találtam:

[link]

[link]

[link]

Ennek három oka lehet:

A: Hazudsz

B: Ostoba vagy

C: Mindkettő

jan. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
69%
Fico baromsága csak orbáni léptékkel mérhető!
jan. 17. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!