Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Van rá esély, hogy felgyorsuln...

Van rá esély, hogy felgyorsulnak a Trump ellenes perek, és emiatt a republikánusok is kihátrálnak mellőle, börtönbe kényszerül?

Figyelt kérdés
Trump elnöksége a legnagyobb csapás a világnak, nem lehet hogy ez megint megtörténjen.

jan. 17. 12:36
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Komoly egy érvelés xd
jan. 17. 20:43
 12/19 readymix ***** válasza:
100%
3-as Hogy vetne véget? Ukrajnát Oroszországhoz csatolnák feltett kézzel? Mert Putyinnak kb. ez a rögeszméje, a régi "dicső" birodalom úgymond helyreállítása. Utána meg jönne tovább, mondjuk a Baltikum felé? Így lenne vége vagy folytatódna?
jan. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Egyertelmu h itt csak egy negoldas van: Putyin atadasa a nemzetkozi hatosagoknak, majd haborus bunokert eletfogytiglan.
jan. 18. 09:24
 14/19 anonim ***** válasza:
32%
Kérdező, Én azt hittem először, hogy csak valami troll vagy, de nem, te tényleg ennyire naív vagy..😄 1. Ez a háború az usa és az oroszok között folyik, ukrajna csak eszköz az amcsik kezében.2. Ez a háború nagy biznisz főleg az usa nak, rengeteg bevételt termel nekik eladásokból és hiteleket is szórnak, amit nem ukrajna fog visszafizetni, hanem mi és az eu, ha fekveszik közénk.3 Trump ha megnyeri a választást, akkor úgy tudja leállítani a háborút, ahogy elkezdődött, kivonul ukrajnából, és ukrajnában orosz érdekeltségű kormány lesz és annyi, vagy nem vonul ki, de megegyezik az oroszokkal egyes oroszlakta régiók átengedéséről és leszoknak az orosz kisebbség vegzálásáról,bár voltaképpen a háborút is ezek miatt indított.A háború folytatása csak az usa-n múlik, ukrajna már nem létezik mint ország.
jan. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
14) ezt a sok zagyvaságot az M1-en attól a Nógráditól vagy kitől szedted össze? :D orosz kisebbségek vegzálása, jaj de sajnálom szegényeket. Ha annyira Oroszország része akarnának lenni, már régen elköltözhettek volna oda. Nem kell a szemét elnyomó Ukrajnában élni.
jan. 22. 10:16
 16/19 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Kicsit olvass utána Ukrajna történelmének és annak, hogy jött létre, ez a mesterséges állam, utána talán rájössz miért van teli Ukrajna orosz állampolgárokkal.Bár sztm a magadfajta még azt se tudja, hogy romániában pl miért élnek magyarok.
jan. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

16) az úgy megvan, hogy mondjuk az ukrán nép régebb óta fennáll, mint az orosz, meg hogy az orosz kultúra nagyrészt az ukrán kultúra elnyomásából jött létre. Nagyon el vagy tévedve, látom. Attól mert nem volt sokáig Ukrajna, mint olyan, több száz éven keresztül éltek ott elnyomásban, akár csak több másik nemzet. Sztálin pedig kifejezetten tett is róla, hogy az ukránok eltűnjenek a föld színéről.


Szerintem a magadfajta sosem tartott még történelemkönyvet a kezében, nem hallott még a kijevi ruszról, és még sorolhatnám.

jan. 23. 09:34
 18/19 A kérdező kommentje:
Ez kb majdnem olyan, mintha azt mondanád, hogy a szlovákok is csak 1918 óta léteznek, de azok bem is szlovákok hanem csehek valójában.
jan. 23. 09:35
 19/19 anonim ***** válasza:
Én ukrajnától beszéltem nem a szlávokról, szlávok régóta élnek azon területen, belőlük alakultak a lengyelek, szlovákok, ukránok , oroszok.
jan. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!