Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A németek tényleg felfalták a...

A németek tényleg felfalták a lovakat Sztálingrádnál?

Figyelt kérdés
Megfőzték vagy nyersen, vagy hogy?

jan. 18. 13:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Budapesten a magyar civil lakosság is megette az utcán talált, lelőtt, sérült lovakat.

Nincs ebben semmi meglepő, a lóhús teljesen ehető, normális (nem háborús) körülmények között is szokták enni.

jan. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
83%
Én kifejezetten szeretem a lókolbászt, szerintem az egyik legfinomabb kolbászfajta.
jan. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#10

Leningrádban bizonyítottan volt 41-42 telén, amikor a legerősebb volt az ostromzár.

jan. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Pintér László ***** válasza:

"9-es, Magyarországon mikor és hol volt kannibalizmus? Soha sehol nem olvastam róla."


Konkrét esetről Én sem tudok, de valószínűleg azért sem, mert ilyennel nem dicsekszik az Ember. De nehezen tudom elhinni, hogy egyáltalán ne lett volna. Valószínűleg nem tömeges, de egyedi esetek tuti voltak.

Legalábbis ahogy bemutatják filmekben, dokufilmekben meg törikönyvekben a háborút, Én nehezen tudom elképzelni, hogy olyan körülmények között ne fordult volna elő. Magamból kiindulva, ha lenne 2 napok-hetek óta éhező, haldokló Gyerekem és a szomszédban meghalna az Öregasszony, Én biztos, hogy szednék belőle, a Gyerekeknek meg azt mondanám, hogy úgy kaptam segélyből vagy valahogy bizniszeltem. És Én is ennék belőle. Nem azért, mert vágyom rá, csak túlnézve a kanapé kényelméből, olyan szituban az élni akarás törvénye döntene, és ha ez a módja, sanszos, hogy meglépem. Utána meg nem fogok dicsekedni azzal, hogy felfaltuk a Szomszédot.

jan. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A lóhús finom, főleg kolbászba töltve.
jan. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Igen.
febr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!