Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Azok a muszlim országok, amik...

Azok a muszlim országok, amik annyira szimpatizálnak a palesztinokkal, miért nem fogadják be őket?

Figyelt kérdés

jan. 20. 20:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Egy csomót befogadtak korábban, de az igazi közös cél az, hogy saját szülőföldjükön hozzák létre a palesztin államot. Másrészről a sok palesztin pedig instabilitást okozhat más országokban.
jan. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Na de az már megvolt a kétállami megoldással.
jan. 20. 21:24
 3/18 anonim ***** válasza:
Van azoknak az államoknak elég bajuk, nem kell nekik több ezer menekült.
jan. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
12%
Ott rohadjanak + ahol vannak.
jan. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
37%

Nagyjából azért, amiért a nagy jogvédő liberálisok sem engednének be a saját lakásukba egyetlen hajléktalant,vagy romát sem. De kardoskodnak a védelmében mindegyiknek.

Pofázni mindig könnyebb,mint tenni konkrétan valamit !

jan. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
45%

"Nagyjából azért, amiért a nagy jogvédő liberálisok sem engednének be a saját lakásukba egyetlen hajléktalant,vagy romát sem."


Na ebből is sikerült liberálisozni kicsit, és ráadásul nem is volt jogos.


Nem az volt a kérdés, hogy az egyiptomi Mohamed miért nem fogadja be a házába a palesztin Mohamedet, hanem hogy mondjuk Egyiptom miért nem fogadja be a palesztin menekülteket. A liberálisokat általában éppen azzal szoktátok fikázni, hogy mekkora kretének, amiért befogadnák a migránsokat.

jan. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
35%

6: valóban nem konkrét válasz a kérdésre, de amúgy az 5-nek igaza van.


off: emlékszem mikor 2015 körül volt egy videó a svédeknél hogy be kell-e fogadni a migránsokat és a válaszolók egy része igent mondott meg van egy üres szobája ahol tudna lakni stb. aztán a riporter odahívott egy arabképű csávót hogy ő itt pont lakást keres befogadná-e? aztán meg ment a vakarózás magyarázkodás hogy most nem aktuális stb :D

jan. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%
Most is több millió palesztin menekült él a környező muszlim országokban, de nyilván az a cél hogy a palesztinok saját hazájukban éljenek.
jan. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%

"amúgy az 5-nek igaza van"


Szerintem attól hogy nem akarok befogadni valakit a szobámba, attól még gondolhatom komolyan, hogy állami szinten segíteni kell rajtuk. Ha mondjuk én azt mondom, hogy kedves kormány, halasszunk el néhány tervezett állami beruházást, és inkább segítsünk menekülteken, de mondjuk én nem kívánok a hátsó szobámba befogadni senkit, attól szerintem még nem leszek demagóg.


Ugyanakkor még egyszer: a palesztinok kapcsán nem egyéni, hanem állami szintű gondoskodást kérnénk számon. Ha annyira számít a palesztinok sorsa, akkor azért tehetnének többet értük Izrael b.szogatásánál.

jan. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

"attól még gondolhatom komolyan, hogy állami szinten segíteni kell rajtuk":

én nagy tételben fogadni mernék arra ha ezt a kormány bejelentené, hangos sipákolás menne hogy erre bezzeg van pénz.


van egy társadalmi réteg magyarországon aki azóta se illeszkedett be. miért gondolod hogy kellene még egy az ilyenekből?

jan. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!