Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Melyik országnak van nagyobb...

Melyik országnak van nagyobb nemzetközi presztízse?

Figyelt kérdés
jan. 21. 11:48
A kérdező szavazást indított:
Magyarország
Észak-Korea
Kuba
Fehéroroszország
19 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezek közül Magyarország.


Amúgy meg Svájc.

jan. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ kiknél. Hivatalosan ezek közül Magyarországnak, de pl. rengeteg balos fiatal rajong Kubáért szerte a világon, főleg Che Guevara miatt.
jan. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Magyarország,mert tagjai vagyunk az EU-nak.
jan. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A magam részéről Oroszoroszág fan klub vagyok azon a részen hogy az orosz az aki patent rendet tart a saját országában mindig

Bár most így a háború miatt mindneki az oroszokat szidja ugyanakkor nme tisztázott, hogy az miért robbant ki (én úgy tudom a Krím félszigeten lévő oroszokat kényszeríteni akarták az ukránok az EU-ba való csatlakozásba amibe azok meg nem akartak belemenni még 2014 környékén és így robbant ki a háború majd az USA is beleszólt Putyin meg beindította 2 éve az ukrán offenzívát)


Sajnos Németország vagy a skandináv országok emberanyagilag nagyon renben lennének de úgy tűnik a politika amit csinálnak teljesen öngyilkos és kapitalista kizsákmányoló és fasiszta, lényegében jó a közbiztonság odakinn de túl nagy teret kap a mindenféle külföldi maffia


Ugyanez igaz az USA-ra is: sokan amerika mániások rengetegen mennének ki ugyanakkor egy anarchista országnak gondolom ami egyszerre anarchista és rendőrállam is egyben, az embert kifacsaró eltaposó kapitalizmus bölcsője,és nyiltan Izrael pártiak is erős a cionista beállítottság is meg sok a néger is és maximálisan erőszak és maffia támogató ország

Szóval ezek aztán úgy vannnak vele legyen minden és mindenki egy rakáson, hát ez nem így működik

Erősen szintén fasiszta beállítottságú országnak gondolom az USA-t is

jan. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Észak kórea és belarusz embargó alatt vannak.

Kuba meg a világ másik végén van.

Kiközösítést, megvetett Államok.

Orbán mindent megtesz, hogy Mo is kikösített és megvetett legyen.

Igazàból ezért is nem értem, hogy miért szavaz bárki is a Fideszre az eu választáson?

Se franció, se párt, se szavuk.

A fideszesek az eu parlamentben légüres térben ülnek befolyás nélkül.

Aki rájuk szavaz az simán kidobja a szavazatát.

jan. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!