Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A kanyaróhisztivel mit akar...

A kanyaróhisztivel mit akar elérni a WHO és a mögötte álló erő? Egy újabb oltást akarnak ránk erőltetni?

Figyelt kérdés
[link]

jan. 24. 07:19
A kérdező szavazást indított:
Igen
Agyadra ment a Toroczkai meg a Bogár, fiam!
Nem tudom én aztat
33 szavazat
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
22%
A koronahiszti már nem működik,megpróbálkoznak ezzel.
jan. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 hypno ***** válasza:
92%

Nem minden országban oltják ellene a gyerekeket.


Nálunk speciel igen. Az 1989 után születettek két oltást kapnak. Egyet 15 hónapos egy emlékeztetőt meg 11 éves korukban. Nézd meg a gyereked (ha van) oltási könyvét. MMR-nek hívják az oltást.


A kanyaró annyira fertőző, hogy 95%-os átoltottság kell a nyájimunitáshoz. Ez azért durva.

jan. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
86%
A sok oltásellenes nem.oltatta be a kölykét pár éve Romániában és kitört egy komoly kanyarójárvány. Úgy látszik a kretének nem haltak még ki.
jan. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
96%
Nem új a kanyaró elleni oltás, évtizedek óta kapják a gyerekek. Csak sokan nem kérték az elmúlt években olyan országokban, ahol nem kötelező, és ahogy az várható volt, meg is ugrott a kanyarófertőzések száma.
jan. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
96%

Én is azt akartam írni, mint a 3-as. Alig pár éve bebizonyosodott, hogy mennyire nem mindegy be vannak-e oltva a gyerekek kanyaró ellen vagy sem. Halálos áldozata is van egy olyan járványnak amiről a többség már azt sem tudja, hogy létező betegség, mert van ellene védőoltás.

Nem kellene az oltások ellen hangolni az embereket és hisztizni miatta, akkor nem kellene újra elővenni olyan betegség oltásáról a vitát ami korábban nagy gond volt ma meg már pont a védőoltásoknak köszönhetően szinte nem is létezik.

jan. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
13%

5-ös!

A covid óta van az oltásellenesség, nem véletlenül. Azután a hiszti után nem csoda, hogy sokan szkeptikusok az oltásokkal kapcsolatban

jan. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
93%
Nem, oltásellenesség korábban is volt, csak tömegessé a covid óta vált. Több esetben váltott ki vitát már az, hogy netről okosodott nagyhangú emberek kezdtek immunológust játszani.
jan. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
58%
Mit is várunk olyan országban ahol 9 millió virológus, immunológus és más szakember van akik mégsem jutnak egyről a háromra. Na vajon miért.
jan. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
71%
A kovidnál sem volt kötelező az oltás, mindenki maga döntötte el hogy melyikbe kockáztatja meg hogy beledögli-e az oltásba vagy a vírusba.
jan. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
6%

7-es!

Igen, úgy értem, hogy akkor vált tömegessé az oltásellenesség.


8-as!

Pont ez a probléma, hogy mindenki virológus, valószínűleg te is, hiszen hozzászóltál. A tv-ben színészek, énekesek, politikusok bíztattak az oltásra. Ők honnan értenek hozzá. Közben talán valóban szakembernek mondható orvosok egy része mellette, más része ellene volt. Akkor mi az igaz, honnan tudod pl te, hogy annak az orvosnak van igaza aki jónak tartja? Nem tudod, ugyanolyan virológus vagy, mint a többi 9millió

jan. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!