Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az EP liberális frakciójának...

Az EP liberális frakciójának új vezetője miért egyből Orbán Viktort vette célba?

Figyelt kérdés

„Mi vagyunk a legelismertebb politikai család a szélsőségek és a populisták elleni harcban, ezért a következő hetekben mindent bele kell adnunk ebben a küzdelemben” – jelentette ki Valérie Hayer az Európában egyre erősödő jobboldali hullámmal kapcsolatban. Arra is figyelmeztetett, hogy Európa „alapvető értékei” forognak kockán, amikor az európaiak az urnákhoz indulnak. A legnagyobb veszélynek a szélsőjobboldali Alternatíva Németországnak pártot (AfD), a lengyel Jog és Igazságosság (PiS) ellenzéki pártot és Orbán Viktort nevezte meg.


Mi baja van neki?


Forrás: [link]


jan. 26. 08:16
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem bírja az illiberalizmust.
jan. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

Mi baja van neki? Ugyanaz, mint nekem, Orbán fóbiában szenvedek, mert egyszerűen nem birom elviselni azt, ami az országból lett.


Tehát az én fóbiám valós, igy valószinűleg neki is hasonló baja lehet.

jan. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
Fosik, hogy nyáron mehet a P" csába.
jan. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%

Európa legfőbb veszélye a migráció, illetve a gazdasági jelentőktelenődés.


Ez a lotyó, meg csak a migránsok bohócát akarja polírozni és megrökönyödik, ha valaki nem ezt tenné.

jan. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

Jól méri fel a helyzetet, valóban ez a 3 olyan politikai párt, személy van amelyik valós és igen nagy veszélyt jelent az ő jövőjére.

De szerencsére van ennél sokkal veszélyesebb amivel elfelejtenek a liberálisok foglalkozni, az a sok millió szavazó akik majd a nyáron döntenek arról kik legyenek bent a következő uniós parlamentben.

Azért fél Orbántól meg ettől a két párttól mert olyan példát mutatnak az embereknek ami miatt esélyes hogy elzavarják a hozzá hasonlókat.

Bár én nem vagyok túl optimista, agymosásban, cenzúrában és a többi kommunista dologban nagyon ügyesek és agresszívak voltak a balliberálisok az elmúlt évtizedben. Valószínűleg sokan inkább nem mennek majd el szavazni mert rájuk nem akarnak de pl. a németeknél az AfD-re meg nem mernek, mert elhiszik a propagandát róluk. A lengyeleknek azonban remélem felnyílt a szeme mit szavaztak meg a nyakukba nemrégen.

jan. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%

Pedig a Valérie Hayer-t jól megsimizné az AFD-s Alice Weidel privátban....

[link]


[link]


Nekem ezek amolyan magas labdák már komolyan.


És akkor mennyé el szavazni....

jan. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%
Az gondolom elkerüli a figyelmedet, hogy amúgy a néppárti frakció is rendszeresen kritizálja a NER-t. Nektek mindenki "liberális" aki nem ért veletek egyet?
jan. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%

7#


Néppárti frakció.

A néppártot alkotó pártok, politikus nagyon balra tolódtak.

Minek léteznek egyáltalán, ha mindennel egyetértenek a szoci frakcióval?


Análisan megerőszakolták őket a liberálisok.Ezért olyanok, amilyenek.

jan. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7-es, komoly bajok vannak nálad. Attól mert itthon a "jobbközép" politika ismeretlen, attól még Nyugaton ez létezik.
jan. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!