Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Támogatnád, hogy Németországba...

Támogatnád, hogy Németországban az AfD (Alternative für Deutschland) jobboldali párt frakcióvezetője és társelnöke Alice Weidel legyen a kancellár? Aki nyíltan leszbikus házasságban él két gyermekkel, de mégis ellenzi az azonos neműek házasságát.

Figyelt kérdés

Polgári házasságot kötött egy nővel , aki Srí Lankáról származik, és filmproducerként dolgozik.[39]


Két örökbefogadott gyermekük van.[40]


Az azonos neműek házasságának legalizálását is ellenzi, mondván, hogy támogatja a "hagyományos család" védelmét, ugyanakkor "más életstílusokat" is elfogad.[29] kijelentette, hogy támogatja a meleg és leszbikus párok élettársi kapcsolatát, hozzátéve, hogy ő maga is leszbikus és élettársi kapcsolatban él egy másik nővel.

Nem ellentmondó tények?



[link]


németül kicsit más:

[link]



jan. 26. 10:19
A kérdező szavazást indított:
Támogatom, kifejtem miért.
Nem támogatom, kifejtem miért.
17 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%
Nem támogatom, nácik sehol sem kerülhetnek vezető szerepbe
jan. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%
Nem támogatom, nem azért mert leszbikus, annak semmi jelentősége. Azért nem támogatom, mert egy nácinak semmi keresnivalója nincs a kancellári székben.
jan. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
47%

Mivel nem vagyok német állampolgár és nem szavazhatok Németországban semmilyen választáson sem, ezért teljesen lényegtelen, hogy támogatom-e a pártot, vagy sem. Nem nekem kell erről itéletet mondanom, hanem a németeknek.


Azokat az elveket, amiket ők képviselnek, viszont el tudom itélni.

jan. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Németország második legnépszerűbb pártjáról beszélünk. Gondolom a németek nem tartják nácinak.

Másfelől egy radikális jobboldali pártnál leszbikus házasságban élő elnöke elég pikáns már a politikai elveihez mérten is, főleg hogy elutasítja a leszbikus házasság engedélyezését a németeknél.

jan. 26. 10:29
 5/15 anonim ***** válasza:
45%
Most attól hogy lenácizzák itt egyesek a személyt meg a pártot, attól még nem lesznek nácik. Németországban jobban büntetik a nácikat, mint bárhol máshol. Mégis működhet nyíltan az AfD. Vajon miért? Mert nem nácik...
jan. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
35%
4 de ott is lenácizzák, ezért is voltak hatalmas tűntetések.
jan. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
43%

6#


A balosok tüntetnek ott, akik a migránsok kukacát szopják.

jan. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem támogatok semmi ilyesmit. Eleve azt sem, hogy németek éljenek Európában.
jan. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

"Polgári házasságot kötött egy nővel , aki Srí Lankáról származik, és filmproducerként dolgozik"



Geomaxxer femcel? Segitsen majd a nemet ferfi inceleknek is geomaxxolni, es akkor lehet majd ra szavazni.



39F incel

jan. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
60%
Abszolút nem támogatom. Nekem külföldiként miért jó ha egy náci kerül hatalomra? Most lehet itt nyívákolni, de az AfD - hiába tagadja ezerrel és probálják mosdatni magukat egy nyíltan leszbikus jelölttel és annak külföldi, bevándorló feleségével - bizony náci párt. Ernst Röhm is a fiúkat szerette SA-ban. Most ugyan az iszlámellenességgel és főleg az onnan érkező bevándorlók ellen kampányolnak, de az AfD-sek szemében a kelet-európaiak sem kívánatosak.
jan. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!