Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért vélik a Republikánus...

Miért vélik a Republikánus párt támogatói hogy Joe Biden "nem legitim" elnök ?

Figyelt kérdés

Ebben a cikkben azt írják hogy 70%-uk szerint Biden nem legitim elnök.

[link]



jan. 26. 11:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
7: ez nem ilyen egyszerű, az USA szövetségi állam.
jan. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
16%
10. Nem volt jó. Már Hillary Clinton bandája is csalt 2016-ban, de Trump úgy volt vele hogy győzött, úgyhogy nem emel vádat ellenük. Hiba volt.
jan. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
83%

"Hillary Clinton bandája is csalt 2016-ban"


Én úgy emlékszem, hogy 2016-ban pont a demokraták hívei voltak kiakadva, hogy csaltak a republikánusok. Értem én, hogy ha befingtál, akkor keresd hangosan, hogy ki fingott, de szerintem ennél sokkal egyszerűbb a magyarázat.


Amikor szenvedélyesen, teljes meggyőződéssel hiszel valamiben, akkor nagyon nehéz szembesülni a vereséggel. Ilyenkor az ember automatikusan elkezd felelőst keresni, mert nehéz elfogadni, hogy mindent megtettél, mégsem sikerült.


Én annyiszor hallgattam már ezt életemben: az 54-es foci vb döntője, a mohácsi vész, a Párizs-környéki békék, a Fidesz 2002-es választási veresége, mind-mind bunda, összeesküvés, csalás, árulás, stb volt sokak szerint.

jan. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
13 offold magad sztem. Értem én hogy művelt vagy, viszont ennek ellenére is csóró vagy, nem gazdagodtal meg. Se a családod, se a barátaid nem vesznek komolyan. Szanalmat éreznek irántad hogy csak a szád jár, de nem értél el semmit az életben.
jan. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mert 1 diktátor.
jan. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!