Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Román miniszterelnök szerint...

Román miniszterelnök szerint Erdély román föld. Egyetértetek vele?

Figyelt kérdés
[link]
jan. 27. 18:17
A kérdező szavazást indított:
Egyetértek vele. Az ott román föld. Semmi közünk hozzá, és az ott élő emberekhez se.
Nem értek egyet! Magyar föld, csak épp most náluk van, mert elárultak minket... de attól még magyar!
31 szavazat
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
72%
Azzal értek egyet hogy békében és egymást megbecsülve kell élni románnak es magyarnak egyaránt.
jan. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
69%
Százhárom éve volt. Törődjetek bele végre! Egységes Európa a cél, nem a széthúzás, meg a terüelteken veszekedés. Hozzátenném, hogy már Erdélyben is magasabb az életszínvonal mint itthon.
jan. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
103 év? Igen, és? Ez nem hosszú idő. Szétlopták az országunkat :( Sose törődhetünk bele.
jan. 27. 18:22
 4/33 anonim ***** válasza:
69%

Egyetértek azzal, h Erdély román föld. Volt egy háború, bebuktuk, területeket veszítettünk. Igazságos számunkra? Nem. Tudunk ellene tenni? Méginkább nem.

Az ott elő magyarok egy tök másik kérdés. Mondanám, h nem értem miért szerepelnek a szavazásban, de tudom: simán csak feszkó generáló a kérdés.

jan. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
24%
Romániának túl sok köze nincs Erdélyhez.
jan. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
67%
Megnéztem a Wikipédián, ott azt írják, hogy Romániához tartozik.
jan. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
63%
Én a google térképen néztem rá, ott is az van, hogy Romániához tartozik, de, emlékeim szerint, még mintha egy határon is át kellett, hogy lépjek, mikor legutóbb ott voltam.
jan. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
38%

Jelenleg román föld, bár láthatólag ebben a románok sem biztosak, ezért kell lépten nyomon hangoztatni a hovatartozását.

Érdekes hogy senki nem hangoztatja Fejér megye státuszát, mert teljesen egyértelmű mindenkinek hogy az Magyarország. A románok között valamiért nem egyértelmű hogy Erdély Románia. Furi

jan. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
72%
Ha 75% románnak vallja magát és Romániához tartozik, akkor mi más lenne? Nem kell örülni neki, de ez van.
jan. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
10%
8, az Fejér VÁRMEGYE!
jan. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!