Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a vélyeményed Ferenc...

Mi a vélyeményed Ferenc Pápárol? Mennyire hiteles?

Figyelt kérdés
Ugy ertek hogy politikailag partatlan valoban Isten hivo stb ? Vagy ennel melyebbre mennek a gyokerek ?

febr. 4. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem hiteles.
febr. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem, nem hiteles.


Az elődje hitelesebb, személy szerint szimpatikusabbnak is találtam. Legalább a bevándorlás ellen felszólalt.


Dél-Amerikában a katolicizmus teljesen mást jelent, mint a világ többi részén.

Ott a baloldallal van összefonódva, annyira, hogy még az ottani nagy kommunista diktátorok (pl:Hugo Chávez) is mélyen hívő katolikusok,egyháztagok voltak.

febr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%
A középkori sátánista pápáknál mindenképpen hitelesebb, de nem sokkal.
febr. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hiteles.
febr. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[tegnap 20:55]: Hogy Dél-Amerikában a Katolikus Egyház közelebb áll a baloldalhoz, annak mi köze a hitelességhez?


Hugo Chávez személyes vallási meggyőződését pláne irrelevánsnak tartom. Egyes legendák szerint Kádár az utolsó óráiban papot kért, mások szerint ez kitaláció. Mármost akár így, akár úgy, mit számít ez Erdő Péter hitelességében? Melyik változattól lesz ő hitelesebb: a halálos ágyon gyónó Kádártól, vagy a halálos ágyon nem gyónó Kádártól?

febr. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem Ő nem egy ál-pápa hanem valódi.

Vagyis "hiteles".

Bizonyára olyan az anyagi helyzete, hogy egyetlen bankból sem vett föl semmiféle hitelt.

Tehát innen nézve "nem hiteles".


Na válaszd ki melyik tetszik!

márc. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!