Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az EU-ban miért nincs olyan...

Az EU-ban miért nincs olyan politikus, mint Putyin? Ilyen ritka lenne?

Figyelt kérdés
Tehát ez a férfias, megfontolt, karizmatikus vezető. Az EU-s politikusok hozzá képest elég csajosan viselkednek.
febr. 6. 06:30
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Van! Orbán Viktor.
febr. 6. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

Orbán Viktor lévén van ilyen vezető.

Bár én nem neveznék férfinak egy olyan embert, aki egy népet ennyire képes meggnyomoritani, én tömeggyilkosnak szoktam őt hivni.

febr. 6. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Putyinból csak kettő van az egész világon, gondolom kitalálod hogy melyik európai országban található a másik.
febr. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Karizmatikus? Ne már! A megfontoltság meg a férfiasság vitatható egyéni meggyőződés és igényesség függvényében, de összességében annyira megnyerő a kisugárzása, mint egy penészedő kenyérszeletnek. Simán elsétálnál mellette az utcán, ha felöltöztetnék civilben, és nem kísérnék a gorillái.
febr. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%
Mert a nyugati ember nyámnyila.
febr. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
19%
Putin Vladimir oktathatna nekik odaperkeléstant.
febr. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
34%
Mert az EU-ban diktatúra van, és csak olyan politikusokat lehet megválasztani, akik a nemzetközi háttérhatalom (bankok, multik, manipulátorok) emberei.
febr. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs olyan baromra szükség Európában mint Putykó!
febr. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!