Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Oroszországban ezentúl államil...

Oroszországban ezentúl államilag próbálják kiiktatni a VPN szolgáltatásokat. Mit gondoltok, Oroszország a néhai Szojvetunió nyomdokaiba lép(ett)?

Figyelt kérdés

A Szovjetunióban volt hasonló felállás, hogy az állampolgárok csak a kormány által cenzúrázott tartalakat tekinthették meg, a szaabd véleménynyilvánítás erősen hiányos volt, ha valaki mégis megtette könnyen véletlenül kieshetett az ablakból.

Oroszország jelenleg ugyanezen út felé halad, hogy teljes diktatúra legyen ismét?



febr. 6. 08:08
 1/10 A kérdező kommentje:

#1 Biztos?😅😅

[link]

febr. 6. 08:16
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

1, az milyen szabadságértelmezés, hogy korlátozva vagyok egy szabadon elérhető szoftver használatában?


Ez, milyen nyelven jelent szabadságot?

febr. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#3 "Ez, milyen nyelven jelent szabadságot?"

Gondolom sarlókalapácsos moszkovita nyelven.

febr. 6. 08:26
 4/10 Fsms ***** válasza:
93%
igen, folytatja a hagyományokat.
febr. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
10%
Biztos ketteském. Látszik nem jársz Oroszországban csak ugatod a nyugati propit.
febr. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%

7, nem németül nem korlátoznak a vpn használatában.

Németországban szabadon használhatsz vpn-t.

febr. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 Van ismerősöm Oroszországban, ő is megmondta hogy csak VPN-el merik használni az internetet érthető okokból, volt a falujukban egy srác aki nem használt, "véletlen" pont őt hívták be katonának.
febr. 6. 08:40
 8/10 anonim ***** válasza:
95%

A torrent igen korlátozva van Németországban, viszont a vpn használatával szerencsére ez könnyen kijátszható.

Ergo nem vagyok korlátozva, mint Oroszországban.

Viszont, mivel én félig Németországban élek és tisztában vagyok az itteni rendszerrel, aki ennyire rajong az oroszért, azt csak bátoritani tudom, hogy nyugodtan menjen ki és nézze meg, hogy miért is rajong ennyire.

febr. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#10 Nem szeretnél te is enni egy kis erőspistát? Hátha belőled is kimegy az orosz szellem és ember lesz belőled. De addig is nyugodtan mehetsz a frontra dögölni megfele a cáratyuskáért.
febr. 6. 08:48
 10/10 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, Putler nedves álmainak netovábbja a Szovjetunió visszaállítása. A hazug, retkes rezsimje pedig már most teljes diktatúra.
febr. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!