Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogy Oroszországban ilyen a...

Hogy Oroszországban ilyen a helyzet,megnyitotta kapuit a Fekete Delfin börtön?Jönnek ide hozzánk az elítéltek?

Figyelt kérdés
Ide azok jönnek,akik máshová nem kellettek és boldogabb életet élnek mint az átlag magyar.Mindenki boldog és nevet,csak a magyarok nem.
febr. 14. 08:04
1 2
 1/17 Pintér László ***** válasza:
100%
Mi? Ezt most nem értem. Mire gondolsz? Hogy érint minket a Fekete Delfin?
febr. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ha megnyitotta kapuit és szabadon eresztett minden rabot, akkor hova fognak menni? Csak nálunk nem nézik meg az előéletüket a menekülteknek. Mi mindenkit tárt karokkal várunk!
febr. 14. 08:22
 3/17 Fsms ***** válasza:
100%
Fidesz a kötvényes programmal eddig is fogadott be FBI által körözött bűnözőket, terroristákat. Nem újdonság.
febr. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ott olyanok vannak akik kinyírták megsütötték majd megették a barátnőjüket kábé, sosem fognak szabadulni

Az egy Oroszországban is kiemelten fokozottan működésű fegyház

Még a rendszerváltás után történtek kivégzések

Gyorsan a fülük mögé nyomtak egy pisztolyt aztán letudták a dolgot de az utolsó kivégzés Andrij Romanovics Csikatilo sorozatgyilkos esetében történt ha jól tudom 1994. február 14.ítélték halálra 57 ember meggyilkolásáért (bár az áldozatok száma 64-? becsülik)

57 áldozatából 1 magyar nő is szerepelt Magyarországról érkezett Varga Ilona 19 éves kisgyermekes anya akivel 1989. augusztus 19 végzett, Rosztov környékén csalták le egy buszról

febr. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Eddig is jöttek hozzánk. Az EU területén oroszok által elkövetett bűncselekmények érintetteinek egy része, magyar letelepedési kötvénnyel rendelkezett. Állitólag a novicsokos esetben is volt érintett szál, és a cseheknél is bizonyitott több olyan bűncselekmény, ahol volt magyar letelepedési kötvény.

Rogán és Orbán tárt karokkal vár minden elitélt bűnözőt, mint ahogy nálunk meg kiengedik őket.

febr. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 PMC Wagner ***** válasza:
100%
Az a börtön csak a különösen veszélyes embereknek van, ott azt hiszem nem tartanak fogva csak pár száz rabot. Ha a börtönökben való sorozásra gondolsz biztos lehetsz hogy ebből a létesítményből nem vittek emberkéket, az ott lévők csak fizikailag nevezhetőek embernek, teljesne kontrollálhatatlanok
febr. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
De akkor konkrétan nem tudjuk, hogy szélnek eresztették -e a rabokat? Nekem mindig a három tini fiú jut eszembe, akik megöltek legalább 50 embert, köztük egy terhes nőből vágták ki a gyereket és mindent feltettek a netre. Én nem láttam szerencsére. Akkor lehet, hogy itt vannak közöttünk?
febr. 14. 09:35
 8/17 PMC Wagner ***** válasza:
67%
Miért eresztenèk szélnek? Honnan szeded ezeket a baromságokat?
febr. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Te tudod, hogy elengedték -e őket? Miért baromság? Ez csak egy kérdés! A gyakori kérdések oldalán vagyok! Lehet, hogy nem gyakori egy ilyen kérdés, de azért felmerülhet bennem ! Voltál ott? Láttad? Akkor miről beszélsz!
febr. 14. 10:10
 10/17 Pintér László ***** válasza:
100%
Tudtommal onnan csak koporsóban hagyhatják el a rabok a börtönt. Az egy eléggé speciális börtön,nem egy hétköznapi ahová a sima rablógyilkosok, autótolvajok, dílerek kerülnek. Szajenkót és Souprounioukot életfogytiglani börtönbüntetésre ítélték.
febr. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!