Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az ortodox Görögország is...

Az ortodox Görögország is letérdelt az LMBTQ-nak?

Figyelt kérdés
Ők az első ortodox ország, akik engedélyezték a melegházasságot. Pedig azt hittem az ortodox világ a valódi kereszténységet képviseli és ellenáll ennek.

febr. 18. 20:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
82%
Le bizony. Én is azt hittem, h a valódi keresztények csak a gyerekek molesztálása fölött hunynak szemet, erre most ez a melegházasság dolog is. Fertő…
febr. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
4%
Itthon is az lmbtq lobbi akart most puccsot,csak nem jött be nekik a pedo ügy.
febr. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
11%
Görögország a demokrácia bölcsője volt, de az lmbtq diktatúra ott is hatalomra jutott.
febr. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk bezzeg nincsen buzulás, csak gyerekmolesztálás
febr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
86%
Az lmbt jogok terjedése nagyon is jót tesz a gyermekvédelemnek. Márha gyermekvédelemnek tartjuk, hogy a meleg gyermekek nem ölik meg magukat.
febr. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
80%
Ha messzebbre mész vissza, az ókori görögöknek pl pont “hagyománya” van a dolognak, tehát ha úgy vesszük, konzervatív érték…
febr. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
33%
ugyan mar. Romaban regen meg mashol is segbe nyomtak a ferfiak egymast meg dinasztiak voltak regen, testverek hazasodtak gyonyoru szep fogyatekos gyerekek is szulettek. Mi lenne veled abban az idoben ha mar csak szoban forog a dolog es nem teged pakolnak meg?
febr. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
68%
Azt, hogy túl sok időd van ilyen hülyeségeken agyalni.. Az vesse rá az első követ, aki bűntelen. Te naaagy mintakeresztény.... 😒😒
febr. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
87%
9# Ne mosd össze a pedofíliát (ami BTK-s dolog és a törvény bünteti) 2 azonos nemű férfi szexuális viszonyával. (ami legális) Kaleta, meg a bicskei ügy után én inkább mélyen kussolnék a helyetekben, kedves jobberek!
febr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
25%
10,forrás?
febr. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!