Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Justin Trudeau szerint Oroszor...

Justin Trudeau szerint Oroszországnak meg kell nyernie ezt a háborút. Mit szólsz?

febr. 26. 23:39
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
0%

10, de, hidd el, nagyon is tudom magamtól, hogy én mit akarok és mit nem.

Orosz győzelmet én nem akarok magamnak.

febr. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
44%
#11 Még azt sem látod be, hogy ez nem egy Fradi-Újpest meccs, ahol a kedvenc csapatodnak drukkolsz, és nincs semmi következménye, ha nyer vagy kikap. Itt bizony Európa sorsa is nagyban múlik azon, hogy ki nyer, de erről neked fogalmad sincs.
febr. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
40%
12, rühellem a focit, nincs csapatom, igy nem is tudom, milyen az a szurkolás. Én nem szurkolok senkinek, én nekem egy ruszki győzelem nem jelentene pozitiv jövőt.
febr. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsiból, de kifejtenétek pontosabban miért jobb egy amerikai győzelem és miért hátrányos az orosz?
febr. 27. 09:03
 15/28 anonim ***** válasza:
40%
Mert éltem orosz fennhatóságú rendszerben, igaz rövid ideig, csak 10 évet, de, abból, amit tapasztaltam és, amit a szüleim meséltek róla, mivel őnekik többet volt eme csodás lehetőségben eltölteni életük egy jelentős részét, én nem igazán kivánom ezt senkinek, de magamnak végképp.
febr. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Szerintem nem ugyanaz a helyzet. A 2. vh-ban Európa harcolt a Szovjetunió ellen, vesztettek és bevonultak a szovjetek.

Jelen esetben ilyenről szó nincs. De ha a nyugati vezetők ezt folytatják, akkor jó esély van rá hogy megint megélhetjük, már ha túléljük:

[link]

febr. 27. 09:10
 17/28 anonim ***** válasza:
40%
Én nem szeretném kipróbálni, hogy igazad van-e, vagy sem, köszönöm szépen, amig van lehetőségem dönteni egymagam, hogy nekem, személy szerint jó lenne-e egy orosz győzelem, egy ameirkaihoz képest, hát, addig én biza nem kivánom ezt se magamnak, se másnak.
febr. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

"amig van lehetőségem dönteni egymagam"

és te miképp döntöd el ezt? mert gondolom nem a fronton harcolsz, meg nem az usa vagy oroszország elnöke vagy.

febr. 27. 09:24
 19/28 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy, amint fellép annak a lehetősége, hogy akár Európában is növeli a területi befolyását Oroszország, én abban a pillanatban szállok fel az első tengerentúlra tartó repülőre és éneklem hangosan, hogy bájbáj szása.
febr. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
44%
#14 Az EU-nak Oroszországgal kell együttműködnie, mert az orosz nyersanyagok az európai technológiával párosítva verhetetlen kombinációt alkotnának, és ez világgazdasági dominanciához vezethetne. Jelenleg viszont az EU az USA gyarmata, mindenben az amerikai érdekeket szolgáljuk, és ha valami csoda folytán az USA megnyerné az ukrajnai háborút, akkor ez biztosan így is maradna.
febr. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!