Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Európa nyugati katonákat...

Európa nyugati katonákat küldhetne Ukrajnába. Ezek megőrültek?

Figyelt kérdés

Tényleg szüksége van a világnak egy 3. világháborúra?


[link]


[link]


[link]


febr. 27. 09:08
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
57%
#40 Rabszolgának tökéletesek, ahogy mi magyarok is.
febr. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 hájaaa ***** válasza:
38%
Rabszolgának tekinted magad?
febr. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
77%

#42 Annak idején a rabszolgák mit kaptak a munkájukért? Kosztot és kvártélyt. Ma mire elég a magyar átlagfizetés? Pont erre a kettőre, de nagyon szűkösen.

Én jobban keresek a magyar átlagnál, de közben azt is tudom, hogy a munkáltatómnak a fizetésem sokszorosát termelem meg.

febr. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 A kérdező kommentje:

hája, nagyon buták és unalmasak a válaszaid. te vagy egy buta troll vagy, vagy egy pártközpont megbízásából nyomod a propagandát.

38-as válaszodra reagálva, ha ők a világ urai, akkor miért fosik ennyire kínától és az oroszoktól? ha akkora világhatalom nem tud két értelmes jelöltet az elnökválasztásukra?

febr. 27. 23:33
 45/51 anonim ***** válasza:
71%
Eddig az volt hogy ha Ukrajna NATO tag lenne, akkor az oroszok nem mernék megtámadni. Most meg megelőző csapás kell, mert megtámadja Oroszország a NATO-t. Nem érzitek magatokat bohócnak?
febr. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 Jeffrey Spender ***** válasza:
47%

# 36



Szerinted aki katona, az automatikusan lövészárok harcos ?


Szerinted valaki azért lesz katona, mert hithű Putyin / NATO vagy KKP vagy akár Orbán hívő ?


Magyarországon, Romániában, és a hasonló kaliberű országokban a sereg az egy snassz munkahely, sokféle emberrel.


A Román Hadseregről is forgattak riportfilmet, hogy a felszerelés egy nagy nulla, és mínuszban a morál. A Honvédség mivel lenne különb ?



https://www.youtube.com/watch?v=0_YnxJJcC7M



Én szerződéses katona vagyok, aki passzív állományba került tavaly, de most megint visszahelyeznek aktív állományba, sőt elő is léptetnek hadnaggyá.



A Magyar Honvédségnek van


- 30 db, 80-as évekbeli, nagyon öreg harckocsija,


- 14 db, 2000-es évekbeli vadászrepülője,


ezek egy valódi háborúban meddig húznák ?


Nem egy ilyen orosz - ukrán lassú tűzön sütünk háborúban, hanem egy mindent bele típusúban ?



És ezek leharcolása után mi lenne ?


A nagyszámú gyalogos tanúsítana merev ellenállást, vagy könnyen felmorzsolnák őket ? És hogy pótolnák a veszteségeket ? Ukrán hozzáállással ?

febr. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
36%
Miért rejtetted el a neved harcolni nem akaró, megélhetési katona barátom? 😂😂😂
febr. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 Jeffrey Spender ***** válasza:
57%

Nekem itt van a felhasználónevem.


Egy hadseregben mindenki bokorugró, vagy több a nem harcoló beosztású.


Másik, az ellen technológiai fölénnyel bír, drónok, tüzérség, és társai, akkor Magyarország, Románia, Dánia, és társai mit tudnak tenni ?


Kövekkel dobálózol, miközben az Uragan meg kiradírozza a lövészárkot, amiben vagy ?


És amúgy is, Ki az a hülye, aki hajlandó lenne az ukránok oldalán harcolni ?

febr. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 Jeffrey Spender ***** válasza:

Katonai kiképzésen lőhettem 30 + 12-őt. Ezzel véget is ért.


Persze a sereg előtt volt alkalmam lőni, meg lőklubosként eljárok, de ez mellékes, mire mennek a nagy lövészkedéssel, amikor a tüzérség az majdnem mindent lebír ?

febr. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 Jeffrey Spender ***** válasza:

# 36


Neked mi a foglalkozásod ?

febr. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!