Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Azt mikor mondjuk ki, hogy...

Azt mikor mondjuk ki, hogy Ukrajnában az a képlet, hogy nyugati tőkések felvásároltak ott amit csak tudtak és a mi pénzünkön mentik ami menthető?

Figyelt kérdés

Ezért kell milliárdokat önteni a háborúba, amivel szintén a tőkések járnak duplán jól!

Az ukránok már nem a hazájukért halnak, hanem a tőkések javaiért.

Majd ha megtudják mi lesz?


febr. 29. 13:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
27%
Csak próbálják a maxot kihozni a lehetőségekből. Nyilván nekik mások az érdekeik, mint a kisembernek.
febr. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
64%
Kimondtátok már vagy százszor csak ebben a hónapban, de attól még mindig nem lett igaz.
febr. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
79%

Mi lenne, ha csütörtök délután mondanánk ki? Lehetne, ilyen együttkimondásos délutánokat rendezni, amikor mindegyüttmondunkki dolgokat?!

Van, aki együtt főz, van aki együtt csinál felnőtt dolgokat, többekkel, mások fesztiválozni szoktak másokkal, szerintem semmibe sem tartana, ha mi meg, ilyen együttkimondós délutánokat tartanánk, csütörtökönként. Na? Valaki?

febr. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 hájaaa ***** válasza:
0%
Sokkal jobb persze simán csak elrabolni ahogy putyinkutya teszi
febr. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező, csak félénk és nincs bátorsága nyilvánosan beszélni. Segitsünk neki!
febr. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Szerintem meg kéne kérdezni az embereket, hogy ki szeretné támogatni az ukrán háborút és aki akarja az nyugodtan fizessen!


A többiek meg hazatolják a biciklit.

Az én pénzemen ne hősködjön senki!

febr. 29. 13:43
 7/23 anonim ***** válasza:
34%
Kérdező, bátorság, hidd el, hogy nyilvánosan kimondani dolgokat, nem nagy ügy!
febr. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

#7


Persze hogy nem nagy ügy!


Ne nekem hősködjél, hanem az ukránoknak!!!!

Már mehetsz is!

febr. 29. 13:47
 9/23 hájaaa ***** válasza:
37%

"Az én pénzemen ne hősködjön senki!"


Az nem a te pénzed hanem orbáné, majd Ő eldönti melyik emberének adja (adhatta volna :'( )

febr. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
24%
Én nem hősködni akarok, hanem segiteni neked, ha nincs bátorság nyilvánosan kimondani dolgokat, az hidd el, hogy minden férfi esetében megvan. Semmi szégyelnivaló nincs ebben.
febr. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!