Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tϵ mit csomagolnál háború...

Tϵ mit csomagolnál háború kitörése esetén? Releváns ez a cikk?

Figyelt kérdés

Ilyenkor pörög az ember agya, hogy mindkét fél háborúra készül. Most a francia elnök kijelentése nyomán. Készülődnek a svédek, németek is. És akkor ezt a cikket olvasom


Én nem is tudom. Láttam ezt a cikket. Mennyire lehet hiteles? Te mit csomagolnál? [link]



márc. 1. 13:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
80%

" Láttam ezt a cikket. Mennyire lehet hiteles?"


Semennyire!

MSN ....

márc. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
11 Nem hiteles a felsorolás? Olvastad mi az? Az érdekel, hogy mennyire hiteles dolgokat ír le. Gondoltam ez nem futott át azon a pici agyadon
márc. 1. 14:06
 13/21 anonim ***** válasza:
22%
Ha kitör a III. VH akkor egy Ausztráliai áttelepülés csak annyit jelent majd hogy tovább fogsz szenvedni
márc. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Csak kérdezem. Ausztráliát elkerüli az atomfelhő? A szél oda nem fújja? A légkör átalakulása nem érinti majd?
márc. 1. 14:16
 15/21 anonim ***** válasza:
72%
13, én el leszek ezzel a szenvedéssel, köszönöm szépen, jó lesz nekem Ausztráliában, ne félts engem,
márc. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
82%
Sok logikus dolog van benne, de tényleg hiányos is, pl.: a Jód tablettával igazad van. Akkor ciki a dolog, ha valakinek eü.-gondja/betegsége van, mert ezzel is kell számolnia.
márc. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Az aranyam mellé, jó pár karton cigit. Válságos időben ezek elég jó fizetőeszközök.
márc. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Dongaben ***** válasza:
100%
Barackpálinkát.
márc. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 nem kapok levegőt válasza:
Semmit ha ki kerülnék a frontra fejbe löném magam
márc. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Megnéztem, elolvastam. Ha ezt mind összecsomagolod, esetleg a 3-4 tagú családodra is gondolsz- akkor teherhordónak egy tevét is be kellene szerezni, vagy 2 szamarat, mert egy nem bírja el. Autó nem jó, mert abba üzemanyag is kell, annak a beszerezhetősége pedig erősen bizonytalan lenne.

Szerintem olyant csomagolj, amit hátizsákban, táskában gyalog is elbírsz, és út közben nem tudod beszerezni: készpénz, iratok, gyógyszerek, kötszer, nőknek eü. betét/vatta. szappan, törülköző, meleg ruha. takaró, vízhatlan köpeny, vagy fólia, zseblámpa, kés, biztostű, gyufa/öngyújtó, elálló, tápláló ennivaló, és innivaló. Ha baba van akkor, amire még neki szüksége lehet. Jó lenne még egy váltás fehérnemű, és egy váltás ruha is.

márc. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!