Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Oroszországnak miért lenne...

Oroszországnak miért lenne érdeke az elfoglalt Ukrajna bizonyos terüeteit szétosztani Lengyelország, Magarország és Románia között?

Figyelt kérdés

Dmitrij Medvegyev térképén pedig ez áll.

[link]



márc. 5. 22:40
A kérdező szavazást indított:
Valójában nem akarják, de ezzel a hitegetéssel próbálják maguk mellé állítani ezen országokat.
Nekik csak az ősi orosz föld kell Ukrajnából, a többivel nem akarnak bajlódni.
20 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Megnyitottam a telex nem láttam térképet.
márc. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 PMC Wagner ***** válasza:
100%
Egyrészt azokona területeken nincs semmi csak az adott országok kissebsége. Ezzel megszabadulnának pár gondtól, illetve az érintett NATO országok is barátságosabban állnának hozzájuk
márc. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#2

A videóban van.

De itt konkrétan ki van fotózva.

[link]

márc. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Hát nem nagy Ukrajnát hagynának 😂 Ennyi erővel azt a kis területet is fel lehetne osztani.
márc. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem ezzel az oroszok csak keverik a sz@rt.

Ellentéteket akarnak szítani,éket verni Ukrajna és Lengyelország közé

márc. 6. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Oroszországot a nagyhatalmi birodalmi logika hajtja. Nem véletlenül harcolnak hónapokig és rendeznek vérfürdőt egy szétlőtt értéktelen városkáért valahol a dombassban. Bahmut térségét nem lehet elengedni, ha folytatni akarják a szembenállást.

Kárpátalját meg sziléziát viszont nyugodtan el lehet engedni, ha ettől megerősödik az oroszbarát narratíva, vagy orpszbarát kormányok kerülnek hatalomra.

márc. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Mert elfogadhatóbb mint bekebelezni az egészet.az amerikabarát románok sejtheted hogy mit kapnának.
márc. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez csak arra jó, hogy feszültséget szítson bármilyen áron. Az más kérdés, hogy szerintem OV-nek nagyon tetszene.
márc. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!