Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Macron egyre élesebben fogalma...

Macron egyre élesebben fogalmaz. Küszöbön a harmadik világháború?

Figyelt kérdés
Most mar azért látszik, hogy nem csak egy elszólás. Már 3x rá erősített szándékára egy héten belül. Egyáltalán egy totalis NATO haborúban m, hogy képzelik el Oroszorszag legyőzését aki tobb mint 6000 azomtölteten csücsül? Marmint oké ideig óráig lehet klasszikus modon haboruzni de a végén a vesztésrá álló fél úgy is be fog vetni atomot. Nem fogja azt mondani Oroszorszag, hogy oké győztetek. Legalábbis én így gondolom.

#orosz #Macron #Alvilaghaboru #Azomhaboru
márc. 8. 16:45
A kérdező szavazást indított:
Világháború lesz
Nem lesz világháború
30 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
62%
Nem vagyok jós honnét tudjam?
márc. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 anonim ***** válasza:
63%
Ha Putyin annakidején nyugton marad most nem lenne ilyen probléma.
márc. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 anonim ***** válasza:
60%
Macron beküldhetné az idegenlégiót, Afrikából úgyis kivonták őket. Rájuk adják az ukrán hadsereg egyenruháját, aztán mindent bele!
márc. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/81 DK-s ***** válasza:
57%

Miért felejtitek el rendszeresen, hogy a franciák segge alatt is pihen néhány atomtöltet? Lévén hogy atomhatalom.


Ha a franciák balhézni kezdenének, Puttler háromszor is meggondolná, hogy atomhoz nyúljon -e?


Totális öngyilkosság lenne.

márc. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/81 anonim ***** válasza:
26%

Annyira imádom, hogy mennyi egy bites ember van aki képtelen a komplex világunkban tájékozódni és még valami hulladék “”hír””oldalt is olvas, mint pl az origo.


Egyrészt se Macron se más európai kormány NEM mondott olyat, hogy megtámadná oroszországot, szimplán ukrajnába küldene katonákat (ez nem egyenlő azzal, hogy Moszkva bevételét célozzuk meg….).


Másrészt ti nagy okos katonai szakértők miért hiszitek azt, hogy a frontra küldenék a katonákat? Azt ugye tudjátok, hogy a legtöbb katona a logisztikában dolgozik igaz? Vietnámi háború idején pl voltak orosz katonák a másik oldalon, de azok segédkeztek, hogy minél több katona mehessen frontra és ne kelljen logisztikával foglalkozniuk. Ugyan ez lenne itt is amúgy. Persze még két év és már elfogy az Ukrán hadsereg jelentős része, de egyelőre nem az oroszokat támadnánk meg.


Harmadrészt pedig, oroszország lakott területe, pláne tényleges fehér szláv emberek által lakott nagyon kicsi (az országuk valódi méretéhez képest). Amire célzok ezzel, hogy nagyon is félhetnek egy szimpla franciaországtól is, mert bőven az egész orosz kultúrát eltörölhetik a föld színéről. Oké, az oroszok ugyan ezt megtudják tenni a nyugattal, de képes vagy felfogni, hogy itt ez már lényegtelen, mivel ha kikezdenek a franciákkal vagy angolokkal, akkor ugyan úgy ők is elpusztulnak?

márc. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/81 PMC Wagner ***** válasza:
64%
Macron csak terelésnek használja a témát ahogy itthon is teszik. Elég nagy bajok vannak franciaországban
márc. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/81 anonim ***** válasza:
44%

"Miért felejtitek el rendszeresen, hogy a franciák segge alatt is pihen néhány atomtöltet? Lévén hogy atomhatalom."

putyinék segge alatt nincs? :D most akkor vágják vigyázállásba magukat mert macronéknak van 300 atomtöltete? az oroszoknak 6000. nemigen akarja egyik se 30 évig bunkerben leélni a maradék életét.

majd putyin pont macrontól szarik be. ekkora homályt a fejedben...

márc. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/81 anonim ***** válasza:
79%
Nem mintha nem lenne tokmindegy, hogy 300 vagy 6000 atomtoltete van-e egy orszagnak.
márc. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/81 DK-s ***** válasza:
22%

#7-nek:


Én nem mondtam hogy bexarik tőle.


A kérdező fenyegetőzött Puttler nevében az atomtöltetekkel. Én pedig csak szóltam, hogy a franciák sem azok a kis csicskák, akiket be lehet dugítani nukleáris fenyegetéssel! És jelen pillanatban úgy ugatnak, hogy tudják hogy "kinek" ugatnak. Ők sincsenek bexarva, ami nem jó jel.

márc. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/81 Jeffrey Spender ***** válasza:
23%
Miért atommal dobálózik mindenki egy ilyen kérdésnél ?
márc. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!