Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondoltok Joe Biden...

Sweaze kérdése:

Mit gondoltok Joe Biden évértékelőjéről?

Figyelt kérdés

[link]


A megszokottnál sokkal élénkebb, indulatosabb volt az amerikai elnök, egyszer sem hibázott a beszéde során. Mit gondoltok a beszédről?

Fogyaszthatott valamilyen élénkítő szert a beszéde előtt?



márc. 9. 16:26
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
16: Én mondtam egy szóval is hogy Trump legyen az elnök?? Nem. Bár az tény, hogy sokkal jobban az eszénél volt, mint ez a Biden. Inkább valami fiatal kéne mint Kennedy vagy Obama. Nyílván 30-ast vagy 40-est értek a fiatal alatt ebben az esetben.
márc. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Most hallgatom és hatalmas beszéd. Lehet hulyenek nevezni ezt az embert, de masfel orat nem fog tudni Trump igy beszelni, plane h nem is ismeri a sajat tortenelmuket.
márc. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
60%

Csóri embert bedrogozták.

Azt nem értem, miért nincs más kettőjük mellett, aki indulna? Mert egyikse való oda. Valaki más kellene. De nem ők. Az egyik szegény már nagyon öreg, és nincs jól-Biden. Trumpról meg szót sem érdemes ejteni. Egy b*rom.

márc. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
52%
Es ha bedrogoztak, attol hogy tudna egy ilyen beszedet mondani?
márc. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!