Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért mondják, hogy Donald...

Miért mondják, hogy Donald Trump annyira rossz lenne? Joe Biden sajnos már nagyon idős.

Figyelt kérdés

Azért támadta meg Oroszország Ukrajnát mert a nyugat elgyengült, de nem az LMBTQ miatt.

Biden egy idős ember, nem tud egy akkora hatalmas országot irányítani, Trump viszont militarista, és USAnak igenis nagyon erős országnak kell lennie ahhoz, hogy garantáljuk azt, hogy Putyin ne rohangáljon le minden országot.

Migráció veszélyes, ezek a migránsok miatt van háborúba Izrael is, hiszen a zsidókat ölik ezek a terroristák, nyilván nem az összes arabbal van a baj, de migráció során nagy részük terrorista.

Donald Trump ugyanúgy LMBTQ és demokrácia barát, és erősítené Közép - Europát katonailag is, sarokba tudná tartani Kínát meg az oroszokat, ha tovább gyengül az USA, és az EU, akkor az nem jó nekünk.


Nem vagyok fideszes, elítélem viszont Trump Orbán közelségét, de bízom benne, hogy csak kihasználja Trump Orbánt, hiszen egyszer török elnök volt, egyszer Magyarország határos volt Oroszországgal is...


Nem mellesleg, Bident támogatja Putyin, ki is jelentette.



márc. 10. 20:41
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
0%
demokraták ékköve biden , republikánok között van bőven aki jobb lenne trumplinál
márc. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Ki lenne jobb? Haley a demokrata bérenc?
márc. 10. 20:45
 3/40 anonim ***** válasza:
75%
Trumpnál ki lenne jobb? Akár egy majom is.
márc. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
#3 miért? Elmagyaráznád? Köszi előre is!
márc. 10. 20:47
 5/40 anonim ***** válasza:
70%
Persze, Egy majom legalább nem tudná annyira tönkre vágni az országot, mint, ahogy most Trámpli tervezi.
márc. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Hogy tervezi? 2016-2020 között erős volt az USA gazdasága, rekordalacsony munkanélküliség volt, oroszok se mertek pampogni keleten.
márc. 10. 20:50
 7/40 anonim ***** válasza:
66%
Én nem tudom, hogy ki tanácsol neki, mit, vagy magától találja ki azokat a marhaságokat, amit mond, nem vagyok se médium, se gondolatolvasó.
márc. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
33%
ki lenne a jobb pl desantis
márc. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

De Santis kilépett, beállt Trump mögé elismerte, hogy jobb Trump.

Milyen marhaságokat mond? Mondj légyszi párat.

márc. 10. 20:53
 10/40 anonim ***** válasza:
87%
Hogy kivonul Európából, meg nekimegy Kinának, szankciózza őket...
márc. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!