Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha amerikaiak lennétek kire...

Ha amerikaiak lennétek kire szavaznátok novemberben?

Figyelt kérdés
És miért? Ha nem szavaztok, miért nem?

márc. 11. 20:04
A kérdező szavazást indított:
Joe Biden, demokrata
Donald Trump, republikánus
Egyéb
Nem szavaznék, kifejtem
37 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
50%

Harmadiknak be fog esni előbb-utóbb az ifjabb Kennedy, aki akár 20 %-ot is leszakíthat.

Hogy ez Trumpnak vagy Bidennek fog jobban ártani, az kérdéses.

márc. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Azert utanolvastam...anti-vaxer. Trump meg klimavaltozas tagado. Egyre jobb xd
márc. 11. 20:21
 3/19 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem meg misziszb obama fog beesni
márc. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
20%
"Azert utanolvastam...anti-vaxer. " te még hiszel ebben a lufiban
márc. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Neki azzal is baja van, ha a már kiprobalt gyerekoltasokat megkapjak a gyerekek...mert autistak lesznek. Nev alapjan azt hittem, ez egy komoly valaki.
márc. 11. 20:50
 6/19 anonim ***** válasza:
79%
5: abszolút nem az, még Trumpnál is sokkal bolondabb. Viszont állítólag tényleg nagyon népszerű, már csak a neve miatt is. Én remélem, hogy inkább a Trump-szavazókat fogja megosztani, már csak a hülyeség-faktor miatt is.
márc. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
30%

"Én remélem, hogy inkább a Trump-szavazókat fogja megosztani, már csak a hülyeség-faktor miatt is."

Bidentől 2-3%-al többet visz el, mint Trumptól.

márc. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy Trump sajnos tul népszerű, bar nem tudom mire fel. Kb olyan mint itthon Orbán. Összehazudik mindent, nem lesz semmi belőle, de egy nagy szabadságharcos.
márc. 11. 21:00
 9/19 anonim ***** válasza:
50%
A Demokraták Bidennel nem fogják megnyerni a választást, menet közben lovat cserélni (jelöltet váltani) meg elég szerencsétlen dolog. Szerintem azzal hogy a Demokraták Biden helyett nem egy másik komolyabb jelöltet állítottak-támogattak akaratukon kívül hozzá segítik Donald Trumpot ahhoz hogy majd újraválasszák.
márc. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%
7: egyelőre!
márc. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!