Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Taylor Swift képes lennw a...

Taylor Swift képes lennw a bizonytalan szavazókat a demokraták javára fordítani?

Figyelt kérdés
Ez a nő hihetetlen amúgy. Nem is a hangja, inkabb a kisugarzasa miatt. Baromi sok kovetoje van, Grammy dijat is kapott megint. Es nyiltan dmeokrata.

márc. 12. 11:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
52%
Remélem igen. Tudom, hogy Biden sem jó, de Trump maga az ördög. Meg már csak azért is jó lenne, ha Biden nyerne, mert akkor a pedohálózatos 0rbi tökre kiakadna.🤣
márc. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%
Taylor Swift pont nem jó példa. Ugyan tehetséges, de a magánerepülő használtban toronymagasan vezet, irgalmatlanul szennyezi a környezetet. Ugyan arra hivatkozott, hogy a baeátainak is kölcsönadja a gépét, de szerintem a mai világban(főleg,ha a környezetvédelm mellett is kiáll)nem lenne szabad ilyen példát mutatnia. Mondjuk már több hírességről is kiderült, hogy hiába óvja papíron a környezetet az életvitele baromira káros
márc. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
77%
2, ennek a nemjó példának, nagyobb követőtábora van, mint a teljes magyar politikának mindenestül, ráadásul, olyan hisztéria van jelenleg körülötte, amit állitólag a Beatles óta nem tapasztaltak a zeneiparban. Én rocker vagyok, nekem az ő zenéje, 0, de a jelenséget nem tudom nem jó példaként emliteni. Az USA-ban, jelen pillanatban minden róla szól.
márc. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem is 0. Sima popzene semmi extra.

Ha valami arról lesz híres hogy mennyire népszerű, akkor az egyre népszerűbb lesz. Így bármilyen hulladékot el lehet adni.

Pl az azária gyerek magyarországon. Ami szintén nagy divat lett, pedig egy 0.

márc. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%
Én meg remélem Trump győz, a háborúpárti demokraták Bidennel az élen remélem idegbajt kapnak..
márc. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Ezt a Fidesz ültette belétek, hogy "haborúparti"? Annyira imádom, mikor mindenki nagy okosan kijelenti, hogy békét akar, csak arról senki nem mknd semmit, hogy ez a béke hogy fog eljönni. Trump elnöksége első napján leül Putinnal tárgyalni, és akkor minden meg van oldva? Hagyjuk már.
márc. 12. 12:31
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Remélem az amerikaiak nem olyan buták, hogy újra a demens Bident válasszák meg! Mit tett Biden 2 év alatt a háború lezárása érdekében? Semmit.. Trump legalább nyitott lenne egyezségre, fegyverszünetre. Biden elnöksége ilyen szempontból dupla nulla, értékelhetetlen..
márc. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Talán nézz kevesebb M1-et, mert amit idehánytál az nettó hazugság. Amúgy meg még jó hogy támogatja Ukrajnát. Tudom, hogy nektek a pedofilvédő Orbanotok azt mondja, hogy Biden roooosz, de utána lehet nezni, hogy pl mennyivel tobb munkahely jott letre Biden alatt mint Trump alatt.
márc. 12. 12:56
 9/21 anonim ***** válasza:
márc. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
5%

8# Újra megkérdezem: MIT tett Biden papa a béke előmozdítása érdekében?? Semmit! Pedig 2 éve volt rá. Mi a francot csinált eddig?? Eltévedt az ovális irodában, kezet fog a semmivel, ennyi... A demokrata elit meg mögötte van. Igenis a demokraták háborúpártiak, különben már rég megegyeztek volna Putyinnal.

Tudom fájdalmas nektek az igazság.. De ez van.. Amíg az idióta demokraták vannak hatalmon Amerikában, addig nem lesz béke. Nekem egyébként ez a legfőbb kritikám a Biden-adminisztrációval szemben. Hát nem drága nektek az emberélet??

márc. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!